Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

Edyta: nie zauważyłem następnej strony (ciach).... 

 

 

Ja jednak po Gcamie wolę stok z 10.2... Dużo lepsze wychodzą na automacie z AI jak jest mniej światła, albo oświetleniem są lampki choinkowe ;-)

 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też nie ma opcji do wskazania pliku .zip. Trudno, poczekam do odblokowania bootloadera.

Dzisiaj szukając czegoś na 4pda znalazłem info że trzeba tapnac kilka razy na ikonę MIUI10 i powinno pojawić się info że pojawiły się dodatkowe opcje. Tam powinieneś moc wybrać powrót do starszej wersji.

wysłane z RN5 via Tapatalk

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Qrczaki stary jestem... 

Kiedyś też bym kombinował... 

A teraz to ma działać bez zająknięcia i kombinacji... Dlatego global i eu. 

Reszta to zabawki dla znudzony h i nie mających co robić z czasem i kasą... Bo w sumie nie dają nic, poza ewentualną satysfakcją... "oooo... Działa.... Oooo.. Już nie..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JamCiTo Chyba przechodzisz kryzys wieku średniego, bo ciągle wspominasz, że jesteś stary :D

Ja w sumie jak byłem młody też lubiłem zmieniać romy, teraz jestem aktualnie na MIUI Global, lub EU bo bardzo ładny i stabilny. Nie mam ochoty eksperymentować. 

Być może jak wyjdzie dedykowany Resurrection Remix lub AEX to mnie zaciekawi. Póki co uważam nakładkę MIUI za najładniejszą z nakładek androida

 

Edytowane przez Bartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartos napisał:

JamCiTo Chyba przechodzisz kryzys wieku średniego, bo ciągle wspominasz, że jesteś stary... (ciach) 

 

OFF_TOP mode= ON

 

 

No kurde niemłody :-D

Ale zaraz stary.... Choć w sumie... Ostatnio moja starsza młoda, tam gdzie badania do doktoratu robi, usłyszała, że "stara du...a" jest.... A dopiero 3 dychy na karku będzie miała... ;-)

Tak, że wiesz... Już nie te czasy, gdzie dla sportu się 3razy dziennie żęcha kompilowało :-D

A, że w wypadku RAM poleciał i HDD... To choć sobie pomarudzę.. Tyle mojego :-D

OFF_TOP mode = OFF

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam taki problem, że chcę przyznać dostęp antywirosowi i gdy klikam ok to wyskakuje komunikat o przesunięciu okna i w sumie tyle da się zrobić i nie mam jak przyznać tych uprawnień. Miał ktoś podobny problem?

Spoiler

46e5f3669773f93c39a638a5445478c0.jpg



Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez ZIOLOISO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma tego do ustawienia, a tutaj tak to wyskakuje i nic nie mogę zrobić. Trochę dziwne. Ile razy dam ok tyle razy ta informacja wyskakuje i tyle da się zrobić...

 

@Edit

Po pewnym czasie spróbowałem ponownie i się udało włączyć tą opcję. Nie wiem o co chodzi.

Spoiler

fc5f72464725e7e1b842495377e39caa.jpg



Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez ZIOLOISO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś chciał, to jest w dobrej cenie na dzień dzisiejszy (coś z 228 dolków, czyli dużo poniżej 900 PLN) cena po wpisaniu kodu kuponu ;-)

https://www.banggood.com/bang/?tt=27485_12_248593_&r=%2FXiaomi-Mi-Max-3-Global-Version-6_9-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-4G-Smartphone-p-1344226.html
Kupon kod: bgMax3
[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...