Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

@samson09 - sprawdzono, zmiana regionu na indie powoduje uruchomienie odblokowywania twarzą... Jeżeli idzie o działanie - szybko, sprawnie, przy podświetleniu ekranem wolniej, ale i tak sprawnie. Fotą z dokumentu nie daje się okantować, podobnie fotą zrobioną i wyświetloną na Powerze3. 

Z minusów - kupa śmieci "pseudo-systemowych" się instaluje przy okazji, ale nie ma problemu z usunięciem... Innych negatywów nie uświadczono. Ale spokojnie... Jutro też jest dzień ;-). 

 

 

Edyta: mam chwilę, bo Szkodniki uśpione, to zerkam sobie... I w opisie:

"Note: Face ID function of this phone is only available for these countries - Indonesia, Hindi, Hong Kong ( China ), Taiwan ( China ), Singapore, Malaysia, Vietnam." 

 

 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zainstalowany ROM z xda nitrogen 10.0.1.0 I na początku było ok z GPS a teraz Endomondo czy mapy nie wykrywają mi automatycznie lokalizacji tylko ręcznie muszę dodawać. Rom instalowany przez mi flash. Czy mogę z tego roku przejść na ROM z miui polska instalowany przez twrp?

 

I czy mogę go instalować na wersji 6/128?

 

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mam wgrany rom z miuii polska i chce go sprzedać to mam się jakoś wylogowac z konta żeby kolejna osoba mogła się zalogować. Bo z tego co kojarze to na początku konfiguracji telefonu prosi o weryfikację z kontem miui.

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na i.mi.com, tam "Find Device" i "Disable".
Wyloguj się z konta xiaomi na telefonie i potem przywróć do ustawień fabrycznych 
Widzę że nie jestem zalogowany na koncie miui tylko podawałem dane przy konfiguracji telefonu. Myślałem że to automatycznie mnie loguje na konto. To chyba wystarczy tylko przywrócić do ustawień fabrycznych.

495f759b82e6287eda177d9b14d96874.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie usunie urządzenia z konta na i.mi.com to nawet po formacie do fabrycznych, telefon mu się zbrącha i zarząda logowania. 

Sprawdzono na MiMax. 

Po usunięciu z konta i formacie do fabryki telefon jest jak dopiero co odwinięty z folii... 

 

 

Edyta: na i.mi wchodzisz w "settings" i tam dopiero szkasz urządzenia i możesz je wyautować. 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejs_zbuka zmień... I powinno być lepiej... Jeżeli ja wczoraj na 10 Globalu wiufiu, aparacie, chromie, 17 mejlach, 2 rozmowach przez DOT, jutubie (3 bajki), o esemesach i mmesach nie wspomnę, tudzież jakiejś durnej grze o 23 z groszami miałem 37% baterii przy SoTcie 8h 58 minut... 

Przecież ogólnie wiadomo, że pejs_zbukowy syf zżera batę w tempie ekspresowym... 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zainstalowałem wersje lite. Mi Max Prime lepiej trzyma baterię, no ale soft jest bardziej dopracowany. 

 

Telefon odłączony od ładowarki w sobotę po 22giej i teraz mam 66% baterii i SOT 3 godz 55min . 

Trochę lepiej. Wywaliłem jeszcze Chrome ale nie znam innej przeglądarki z synchronizacja zakładek i haseł z google. 

Edytowane przez Bartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się jeszcze z oszczędnością batrii, bo coś masz ewidentnie nie tak. 

 

Ja tylko z chroma korzystam... Jak widać na zrzutach, prądu dużo... 

Screenshot_2018-11-12-11-42-17-323_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-12-11-41-36-474_com.miui.securitycenter.png

 

Edyta.... A cały czas odpalona sieć, wiufiu i blutut... Jak zresztą widać MiFit odpalony non stop, 2h działała muzyka itp.. itd... 

Też mi słabo trzymał, gorzej niż pierwszy Max, ale zagłębienie się w temacie oszczędności itp. powoduje długie SoTy. 

Edytowane przez JamCiTo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BÓLterier napisał:

Mi na xiaomi.eu leci tak samo jak na globalu. Czekam na custom, już jest w produkcji.

Jaki to custom? Xiaomi udostępniło pliki źródłowe? Chyba jeszcze nie, poza tym na ten kwartał Xiaomi planuje Android 9 Pie dla naszego MM3. Więc jak już custom Romy może ruszą od Pie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...