Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedawca one plus, nie rozumiem zbytnio, sprzedawca mówi, że jednak nie wgrywał i takie przyszło. Czy jest możliwe, że  chińczyki wgrywają  xiaomi eu?

bootloader odblokowany, chodziło mi o recovery stockowe. Na romie wszystko działa + zasięg jest mega, jako jedyny telefon obecnie w rodzinie dało się normalnie rozmawiać w mojej wsi, a reszta ma od pół roku problem.

Tak to wygląda:

 

Screenshot_2018-08-28-21-13-58-097_com.android.settings.png

Screenshot_2018-08-28-21-14-49-910_com.android.settings.png

Screenshot_2018-08-28-21-14-02-933_com.android.settings.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Xiaomi.eu, bo ROMy od Xiaomi.eu są podpisane jako Xiaomi.eu w informacjach o wersji, a nie Global (i na pewno nie z brakiem spacji między MIUI 10 a Global...).
Aktualizacji też zapewne nie masz, a na Mi Maxa 3 z Xiaomi.eu przyszła przecież 8.8.23...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cofam swoje słowa - MiCenter współpracuje z tym sprzedawcą, może telefon był wysłany do Wrocka, skąd potem wrócił do Ciebie z juz wgranym miuipolska - stąd może ta numeracja jest zła, aczkolwiek skoro pojawia się aktualizacja... Wgraj wpierw TWRP jeśli masz stockowe recovery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgram twrp i od nowa rom.

Ten 8.8.3 to był jednak fejk, ale dopracowany dość bo wszystko hulało.

Jaki macie drain baterii w swoich maxach? U mnie przez całą noc zjadł tylko 3%, więc jestem mega zadowolony.W wielu telefonach jest to 2%/h w tym w OP6.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na tradingshenzen.com z domem chińskim. Telefon niby zafoliowany nowy ale po włączeniu nie przeszedłem ku mojemu zdziwieniu przez proces konfiguracji telefonu tylko od razu launcher sie odpalił. Czy to znaczy że telefon był używany jak myślicie?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze problem ze złą jakością rozmów występuje nie tylko u mnie. Czy wgranie MIUI 10 rozwiązuje ten problem ?

U mnie jest jeszcze jeden problem z ekranem samo sie aktywuje dotkniecie w dolnej prawej przestrzeni jest to dość irytujące .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija tydzień... Z ekranem, rozmowami, zasięgiem, łapaniem fixa GPS - jak na razie brak problemów technicznych. Natomiast znalazłem inną niespodziankę. W starym Mi Max'ie była aktywna "Zamiana tekstu na mowę". A w tym (Ustawienia>Dodatkowe Ustawienia>Język i metody wprowadzania). NIE MA :(  -> Preferowany mechanizm i ... pusto. :( Pierwszy raz widzę tę sytuację. To kwestia ROMu? Nie sprawdziłem czy było ok przed uwaleniem "syf - globala"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam trzyma bateria? U mnie mega zajefajnie. Ładowany wczoraj wyciągnięty z ładowarki o 23,obecnie ponad 19h na baterii .

Przez noc zjadł 3% baterii z 100% do 97%(bardzo mały drain 3%/9h)

Dziś po całym dniu 2h sotu zostało 84% (messenger, whatsapp, maile, internet, youtube, dzwonienie, smsy). Zapowiada się spokojnie 2-3 dni normalnego użytkowania

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grothgar napisał:

No chyba, że dostaniemy custom kernel tak dobry jak Hardrock w Mi Max 2.

na to liczę. O ile kojarzę mi5 dużo lepiej trzymała na lineage'u niż miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak popatrzyłem na oferty.... i na znanym portalu aukcyjnym trochę wieje malizną... X-Kom, ABC DATA, oficjalny salon Xiaomi - też nie zauważyłem tego modelu, pomijając kwestię ceny. Rozumiem że zakup w Chinach Cię nie interesuje, bo trzeba znaleźć ofertę która gwarantuje przesyłkę bez dodatkowych opłat no i... aby znów nie było żadnych uszkodzeń, bo problemy gwarancyjne są oczywiste. Cóż, widać że popyt chwilowo przewyższa podaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...