Skocz do zawartości

Nie działa WIFI ani dane komórkowe


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to kilkudniowy Redmi 5, przestało działać wifi i dane komórkowe, przyciski się włączają, jest napisane że wifi jest połączone a internetu brak. na drugim telefonie redmi 4 wszystko działa poprawnie. Reszta urządzeń w domu działa poprawnie. Wcześniej internet i wifi działało poprawnie, Bluetooth też działa. Wyłączenie i włączenie telefonu nic nie dało. Nie mam ustawionego limitu na internet. Co ciekawe na ekranie odblokowywania widać ikonę LTE, która zaraz po odblokowaniu znika. Ostatnie co robiłem to wpisywałem dane do punku dostępowego dla MMSów ale po tym też wszystko działało.

Nie chcę jeszcze robić wipe bo dopiero co go skonfigurowałem.

Jakieś pomysły?

>>>>EDIT<<<< Udało się uruchomić WIFI, zapomniałem sieć i dodałem ją ponownie w trybie automatycznym, pomogło i WIFI działa. Spróbowałem tak samo z punktami dostępowymi i je zresetowałem a następnie dodałem je ręcznie zgodnie z wytycznymi operatora i nie pomogło.

Screenshot_2018-07-28-18-59-54-757_com.android.settings.pngScreenshot_2018-07-28-18-40-50-833_com.android.settings.pngScreenshot_2018-07-28-18-40-27-903_com.google.android.googlequicksearchbox.pngScreenshot_2018-07-28-18-40-24-734_com.google.android.googlequicksearchbox.pngScreenshot_2018-07-28-18-39-54-927_com.miui.home.pngScreenshot_2018-07-28-18-39-47-638_lockscreen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...