Skocz do zawartości

Kilka pytań do posiadaczy


Chelsey

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dokładnie w panelu? Dasz jakiś screen? 

A może to dlatego że mam dwa messengery? Z tamtego zapasowego normalnie przychodzą wiadomości z dymkiem 

W sensie na klonie nie działają dymki? Sprawdzę to jak wrócę do domu default_smile.png

 

 

Edit. Sprawdziłem u siebie na klonie i dymki działają. Coś źle robisz

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Antyhaker napisał:

W sensie na klonie nie działają dymki? Sprawdzę to jak wrócę do domu default_smile.png

 

 

Edit. Sprawdziłem u siebie na klonie i dymki działają. Coś źle robisz emoji14.png

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Właśnie na klonie działają a na głównym nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wersji 2.15 mam wrażenie że dłużej trzyma niż na 1.24.

14 godzin temu, Orjon napisał:

 Zaktualizowałem w sobotę i siostra już mi się dzisiaj skarży, że na 14 bateria leci szybciej niż na 24...

Ja od tygodnia nie mam siostry :P . Z globala przeszedłem jej na miui polska i czytnik palca nie działa (Redmi5)

Do tego coś z kopią zapasową nie tak i nie wszystko udało sie odzyskać. Także foch od tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, michalm83 napisał:

Z globala przeszedłem jej na miui polska i czytnik palca nie działa (Redmi5)

Do tego coś z kopią zapasową nie tak i nie wszystko udało sie odzyskać. Także foch od tygodnia. 

Uroki instalowania testowych odsłon :)

21 godzin temu, Orjon napisał:

Pytanie do osób korzystających z ostatniego miuipolska 9.2.14/15 - jak wygląda sytuacja z baterią? Zaktualizowałem w sobotę i siostra już mi się dzisiaj skarży, że na 14 bateria leci szybciej niż na 24...

9.2.14 słabo ale znośnie, 9.2.15 znów w normie.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój obecny telefon dożywa swoich dni, więc trzeba nabyć coś nowego. Pytanie: Redmi Note 5 czy 6? Na pierwszy rzut oka jedyną różnicą między nimi jest wygląd, a przede wszystkim ekran (i nieszczęsny notch ;)). Większy sens jest w braniu Note 5 (nieco starszy, brak notcha), czy Note 6 Pro (nieco nowszy, ma notcha, chyba nowszego Androida)? Czy różnią się one w jakimkolwiek stopniu pod względem aparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 09:37, paralemptor napisał:

Mój obecny telefon dożywa swoich dni, więc trzeba nabyć coś nowego. Pytanie: Redmi Note 5 czy 6? Na pierwszy rzut oka jedyną różnicą między nimi jest wygląd, a przede wszystkim ekran (i nieszczęsny notch ;)). Większy sens jest w braniu Note 5 (nieco starszy, brak notcha), czy Note 6 Pro (nieco nowszy, ma notcha, chyba nowszego Androida)? Czy różnią się one w jakimkolwiek stopniu pod względem aparatu?

"Piątka" to bardzo udany model, ale obecnie to chyba już nie ma sensu kupować 5 czy 6, skoro jest 7? Ew. 7 pro, jeśli będzie wersja z B20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok  Redmi  note 7  jest na pewno nowszy , ale jakiś taki dziwny w wyglądzie  i to szkło ....Poza tym nie wiele się różni od starszego Redmi note 5.

Sam mam dylemat co wybrać bo jadę na note 2  bez wsparcia  . Oglądałem obydwa modele i mimo wszystko bardziej mi pasuje note 5 .

 

 

 

Edytowane przez fancik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś tryb nocny w aparacie na globalu?

Powinien wykonywać kilka zdjęć i je łączyć w jedno (w rn7 pojawia się stosowny progres bar i zdjęcie się wyraźnie dłużej robi) a u mnie foto robi się tak samo szybko jak bez trybu nocnego i wygląda identycznie. Lecę na najnowszym globalu dev, zastanawiam się czy na stable / xiaomi.eu jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie Ktoś jaki rom na tą chwile jest najmniej problemowy i warto go zainstalować? Chodzi mi o stabilność, baterię, brak reklam(!) i powiadomienia np. z gmaila które w moim obecnym MIUI Global 9.5.17.0 pokazują się jedynie odświętnie, albo wcale.  Nie jestem na bieżąco, bo czasu brak.. a na xda jest tego tyle, że nie ogarniam. Bootloader odblokowany.

Z góry dziękuję.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blue7 napisał:

Podpowie Ktoś jaki rom na tą chwile jest najmniej problemowy i warto go zainstalować? Chodzi mi o stabilność, baterię, brak reklam(!) i powiadomienia np. z gmaila które w moim obecnym MIUI Global 9.5.17.0 pokazują się jedynie odświętnie, albo wcale.  Nie jestem na bieżąco, bo czasu brak.. a na xda jest tego tyle, że nie ogarniam. Bootloader odblokowany.

Z góry dziękuję.    

Czasem wystarczyłoby po prostu zaktualizować system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powiedźcie mi czy spotkaliście się z czymś takim jak uszkodzone piksele? Bo ostatnio na ekranie zauważyłem szarą linie poziomą jakieś 3cm od górnej krawędzi i 1cm od krawędzi bocznych. Pytanie czy podlega to pod gwarancję jeżeli telefon był kupiony w zeszłym roku we wrześniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj miflash i zainstaluj w trybie fastboot. Nie wiem czy można w RN5 zainstalować globala w twrp. Do tego to potrzebne zmodyfikowane twrp albo lazyflasher. Ja na R6pro miałem bricka, nawet po użyciu lazyflasher-a jak instalowałem globala w twrp. Po drugie blokowanie bootloadera z twrp = brick

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...