Skocz do zawartości

Kilka pytań do posiadaczy


Chelsey

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, frrancuz napisał:

@vonda

musi być GOOGLE zainstalowane.  Inaczej nie ma tego. Aha, i czy aby tego tylko w miuipolska nie dodali? 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox

mam zainstalowane ale jak piszecie pewnie na Globalu nie ma ;-( 

dużo tracę ? ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ta która jest oficjalnie sprzedawana w Polsce - przynajmniej ja taką mam - kupowane w X-com. No chyba, ze w czarnej wersji po prostu go nie widać ;-) . Dotychczas wydawało mi się, że ta wersja z 2 "czujnikami" to nieco starsza wersja na rynek indyjski, z gorszymi aparatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2019 o 15:51, Orjon napisał:

Na Globalu tego nie ma... przynajmniej nie na 10.0.6.0...

Mam takie pytanie, trochę nie na temat. Wiem że siedziałeś na MIUIPRO może jeszcze na nim siedzisz, ale pewnie jesteś w temacie. Miałem go przez chwilę w tamtym roku, już nie pamiętam co mi tam wtedy nie pasowało.

Czy warto na dzień dzisiejszy płacić i instalować MIUIPRO? Ma jakieś problemy?

Miałem przez chwilę też Revolution OS ale nie mogłem tam ustawić osobnych dźwięków dla poszczególnych apk., na eu nie ma z tym problemu. Poza tym ROS sypał jakimiś drobnymi błędami, był tam problem z motywami i przy powiększaniu czcionki powiększały się ikony.

Jak to wygląda na MIUIPRO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy powiedziałbym że podobne do eu czyli na ostatniej wersji małe problemy czasem z dźwiękami (co stwierdzają widzę po wątkach inni użytkownicy) i czasem wybudza się po kilku sekundach, tak jakby był w bardzo głębokim uśpieniu... na początku jak wgrywałem wczoraj 9.1.10 był też drobny lag ale potem się to uspokoiło.

Jeśli szukasz możliwości ustawienia osobnych dźwięków na pro to nie ma takiej opcji. Żadnych błędów póki co na pro nie widzę. Nie wiem o jaki problem z motywami chodzi, a czcionkę mam  na XS i zmienione DPI więc ciężko mi powiedzieć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Orjon napisał:

Problemy powiedziałbym że podobne do eu czyli na ostatniej wersji małe problemy czasem z dźwiękami (co stwierdzają widzę po wątkach inni użytkownicy) i czasem wybudza się po kilku sekundach, tak jakby był w bardzo głębokim uśpieniu... na początku jak wgrywałem wczoraj 9.1.10 był też drobny lag ale potem się to uspokoiło.

Jeśli szukasz możliwości ustawienia osobnych dźwięków na pro to nie ma takiej opcji. Żadnych błędów póki co na pro nie widzę. Nie wiem o jaki problem z motywami chodzi, a czcionkę mam  na XS i zmienione DPI więc ciężko mi powiedzieć.

Czyli sobie odpuszczę miuipro.

Po ostatniej aktualizacji eu mam problem z motywem "indigoMi" więc szukałem alternatywy.

Po każdym restarcie tak wyglądają "ustawienia". Muszę przywrócić domyślny motyw, później dopiero instalować "indigoMi".

 

Screenshot_2019-01-15-19-01-56-074_com.android.settings[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gwalberg napisał:

Miałem przez chwilę też Revolution OS ale nie mogłem tam ustawić osobnych dźwięków dla poszczególnych apk., na eu nie ma z tym problemu. Poza tym ROS sypał jakimiś drobnymi błędami, był tam problem z motywami i przy powiększaniu czcionki powiększały się ikony.

Jak masz czas to sprawdź jeszcze raz ROS. Wczoraj wypuścili uaktualnienie z nową bazą, moim zdaniem działa znacznie lepiej.

Dnia 31.12.2018 o 16:44, frrancuz napisał:

Tak. Pokemon ma ar ale po aktywacji arcoore pojawia się opcja w ustawieniach ar+.
Nie działa i tyle. Opcja się pojawia, ale gra się wysypuje [jak i inne aplikacje]. Życie.

Jeśli Cię to jeszcze interesuje, to znalazłem prawdopodobną przyczynę - musisz mieć camera API2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyhaker jakie masz wrażenia z tą nową wersją ROS? Nie mam czasu instalować dlatego pytam. Jestem cały czas na wersji z grudnia chyba i jestem bardzo zadowolony. Jak ta ze stycznia - bateria, głos, aparat, zasięg.....?
Działa płynniej, chociaż nie wiem czy to kwestia ich poprawek czy mojej czystej instalacji. Reszta w zasadzie bez zmian, ani lepiej ani gorzej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Antyhaker napisał:

Działa płynniej, chociaż nie wiem czy to kwestia ich poprawek czy mojej czystej instalacji. Reszta w zasadzie bez zmian, ani lepiej ani gorzej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Też zainstalowałem 2godz. temu. W zupełnej nieświadomości wytarłem tylko cache, dalvik, system i data. Instalacja poleciała dobrze, telefon działa sprawnie ale powinno się chyba formatować i flashować to FW. No nie wiem czy robić to jeszcze raz tak jak się podobno należy, z formatem? Doradź proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ywis napisał:

Też zainstalowałem 2godz. temu. W zupełnej nieświadomości wytarłem tylko cache, dalvik, system i data. Instalacja poleciała dobrze, telefon działa sprawnie ale powinno się chyba formatować i flashować to FW. No nie wiem czy robić to jeszcze raz tak jak się podobno należy, z formatem? Doradź proszę.

Przecież zrobiłeś wszystko co trzeba. Nie bardzo wiem co chciałbyś więcej robić i po co :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Antyhaker napisał:

Przecież zrobiłeś wszystko co trzeba. Nie bardzo wiem co chciałbyś więcej robić i po co :P

Jeżeli zrobiłem wszystko co trzeba to się cieszę i dziękuję za odpowiedz. Pytałem nie dla jaj tylko dlatego, że nie byłem pewny. Niech, proszę, WIEDZĄCY uszanują NIEWIEDZĘ innych, po to jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłem wszystko co trzeba to się cieszę i dziękuję za odpowiedz. Pytałem nie dla jaj tylko dlatego, że nie byłem pewny. Niech, proszę, WIEDZĄCY uszanują NIEWIEDZĘ innych, po to jest forum.
Nie spinaj się tak, przecież nic takiego nie napisałem

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Antyhaker napisał:

W panelu sterowania też wszystkie uprawnienia dane? Nie ma szans, to musi działać emoji14.png

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie dokładnie w panelu? Dasz jakiś screen? 

A może to dlatego że mam dwa messengery? Z tamtego zapasowego normalnie przychodzą wiadomości z dymkiem 

Edytowane przez ziutek11113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...