Skocz do zawartości

Kilka pytań do posiadaczy


Chelsey

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

A czy ktoś łaskawy sprawdzi mi czy na najnowszym działa arcore GOOGLE? Czy doszło wsparcie dla RN5p → https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.ar.core

 

RN5p - whyred

Sam możesz sprawdzić >>> https://developers.google.com/ar/discover/supported-devices 
W łatwy sposób, dzięki modułom z Magisk, można z ARCore korzystać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, frrancuz napisał:

Niech zadziała. Moduły pozwalają odpalić pojedyncze funkcje - np, emoikonki w aparacie. Jednak inne aplikacje nie działają. Głupi metr nie chce zaskoczyć, pokemony czy wspomniana w filmiku aplikacja.

Nie chce mi się wszystkiego sprawdzać, ale akurat w PoGO gram i AR+ działa tam bez problemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś całkowicie pewny, że wszystko dobrze ustawiłeś i dobrą wersję ARCore zainstalowałeś? Ja co prawda próbowałem tylko z PoGO, ale AR+ działa na nich bez najmniejszych problemów. Oczywiście restart telefonu przeprowadziłeś, tak? Od siebie dodam, że siedzę na RevolutionOS, nie xiaomi.eu :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, frrancuz napisał:

Ustawienia → zarządzanie/zainstalowane na dole → znajdź aplikację → kliknij →powiadomienia

RN5p - whyred
 

Gdzie masz zarządzanie? Ja nie wiem w ogóle gdzie mam wejść,  mało jasno mi to tłumaczysz. Dodam że w ustawieniach w aplikacji flashcore mam zaznaczone dźwięki w powiadomieniach 

Edytowane przez ziutek11113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ziutek11113 napisał:

Gdzie masz zarządzanie? Ja nie wiem w ogóle gdzie mam wejść,  mało jasno mi to tłumaczysz. Dodam że w ustawieniach w aplikacji flashcore mam zaznaczone dźwięki w powiadomieniach 

Może jednak prościej, szybciej i bardziej intuicyjnie trafić tam taką ścieżką:

Ustawienia / Powiadomienia i pasek stanu / Powiadomienia aplikacji / ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Orjon napisał:

Na Globalu jako Zainstalowane aplikacje, ostatnio na MIUIPolska zmieniliśmy to na Zarządzanie bo tak zmieniło MIUI.

wysłane z RN5 via Tapatalk
 

No właśnie ja mam zainstalowane aplikacjie, nie mam zarządzania, dalej wybieram flashcore, ale tam mam ustawione dźwięki a dźwięków przy np golu nadal nie mam.... 

Edytowane przez ziutek11113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gawronnek napisał:

Działają, ROM najnowsze stable

To jest chyba jakaś komedia, u mnie powiadomienia przestały działać bez powodu.Apka ponownie zainstalowana, na standardowych ustawieniach i nadal nic.To chyba jest tak samo jak z asystentem google, u jednych dział , a u innych nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2018 o 14:09, gwalberg napisał:

Z najnowszą wersją pojawił się google lens. Jednak patrząc w aparat, tam gdzie powinien być, nie ma go. Ma ktoś google lens?

ja nadal nie widzę tej opcji w aparacie ... mam Global 10.0.6.0

Jakaś podpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...