Skocz do zawartości

Kilka pytań do posiadaczy


Chelsey

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

A mam takie pytanie z innej beczki. Ile fps macie w slowmotion? Bo ja kiedys mialem zainstalowaną google camere i tam mialem do wyboru 120fps albo 240fps teraz jak zainstalowałem to mam tylko 120fps. Jak sprawdziłem to i stockowa apka i Gcam nagrywają slow-mo w 60fps.

Teraz sprawdzilem nagrywanie w 1080p w 60fps i tak naprawde to jest 46fps..

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Niby 1080p 60klatek miało być a jest tak

Screenshot_2018-09-20-18-29-11-183_com.mxtech.videoplayer.ad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, będę brał 4GB tylko jeszcze gdzie najtaniej go wyrwać. Może macie jakieś info, o jakichś promocjach?

U Goldiego można tanio wyrwać z opcją DHL, tylko że bootlader odblokowany, czyli było w nim mieszane.

Co myślicie o tej aukcji:

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-Octa-Core-5-99-18/311331_32868762628.html?spm=2114.12010608/itm2home-1.0.0.1cb37b99iUOagt

Lub tutaj, też odblokowany bootlader, opcja z DHL, czyli warehouse:

Global Store

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, będę brał 4GB tylko jeszcze gdzie najtaniej go wyrwać. Może macie jakieś info, o jakichś promocjach?
U Goldiego można tanio wyrwać z opcją DHL, tylko że bootlader odblokowany, czyli było w nim mieszane.
Co myślicie o tej aukcji:
https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-Octa-Core-5-99-18/311331_32868762628.html?spm=2114.12010608/itm2home-1.0.0.1cb37b99iUOagt
Lub tutaj, też odblokowany bootlader, opcja z DHL, czyli warehouse:
Global Store
 
 
 
Najlepiej kup na gearbescie z przesyłką priorityline. Tylko poluj na dobry kupon.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 10 Global Beta co tydzień aktualizuję.

To utwierdza mnie w przekonaniu że wina jest po stronie miui polska [czy na czym to tam bazuje]. Jestem prawie na 100% pewien że na v9 działało. Zaczęło się przy v10 a jakoś 2 wersje temu [strzelam, nie pamiętam] problem prawie nie występował. Teraz jest bardziej uciążliwy.

 

Ja już za leniwy jestem, ale może komuś się będzie nudzić i zrobi jakiś test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bioly87 napisał:

Zainstalowałem sobie customa Masik x1.1 i jak na razie power działa normalnie

Jednak nie działa prawidłowo

To wina pokrowca z zestawu (choć nie mam innego żeby sprawdzić - może ten model lubi chadzać nago ^^) - polecam ściągnąć na dłużej i się przekonać :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, będę brał 4GB tylko jeszcze gdzie najtaniej go wyrwać. Może macie jakieś info, o jakichś promocjach?
U Goldiego można tanio wyrwać z opcją DHL, tylko że bootlader odblokowany, czyli było w nim mieszane.
Co myślicie o tej aukcji:
https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-Octa-Core-5-99-18/311331_32868762628.html?spm=2114.12010608/itm2home-1.0.0.1cb37b99iUOagt
Lub tutaj, też odblokowany bootlader, opcja z DHL, czyli warehouse:
Global Store
 
 
 
Kupuj wersje globalną a nie Chińską z Globalem. U Goldiego wcale tanio już nie jest uwzględniając 26$ za wysyłkę bezVatową. Tak jak kolega Ci wcześniej polecil- najlepiej Gearbest z priority line. Wyszedł mnie tam niewiele ponad 700 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2018 o 11:54, bioly87 napisał:

Też macie problem z przyciskiem power, jak blokujecie ekran to tak jakby działa podwójnie i od razu podświetla ekran po zablokowaniu?

Miałem ten problem z Redmi Note 3 Pro. Oddałem na gwarancję i przycisk wymienili. Problem już się nie powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować Fingerprint ze sklepu. Apka jest darmowa. Dzięki niej można zaimplementować opcje wyłączania ekranu odciskiem palca. Jest to wygodne, a przy okazji oszczędzamy przycisk power. Używam jej od tygodnia, od momentu zakupu telefonu, działa rewelacyjnie. Tych apek jest sporo, więc jeżeli będziecie wybierać, to tę z czerwonym logo.

Ustawienia proste. Czarna lista dla programów które wykorzystują odcisk.125198cffa71536946429a9841be6e23.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować Fingerprint ze sklepu. Apka jest darmowa. Dzięki niej można zaimplementować opcje wyłączania ekranu odciskiem palca. Jest to wygodne, a przy okazji oszczędzamy przycisk power. Używam jej od tygodnia, od momentu zakupu telefonu, działa rewelacyjnie. Tych apek jest sporo, więc jeżeli będziecie wybierać, to tę z czerwonym logo.
Ustawienia proste. Czarna lista dla programów które wykorzystują odcisk.125198cffa71536946429a9841be6e23.jpg
 
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
 
Do blokowania ekranu możesz sobie przypiąć widget, minus taki, że zajmuje 1x1 siatki pulpitu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blokowania ekranu możesz sobie przypiąć widget, minus taki, że zajmuje 1x1 siatki pulpitu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Mam, ale ta apka jest o tyle wygodniejsza, że sprawia, iż mamy dodatkowy przycisk fizyczny, i żaden widget tego nie zastapi

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam ten telefon od tygodnia zaktualizowałem w czwartek do miui 10 czy mógłby ktoś sprawdzić czy działa opcja Automatyczne wyłączanie przycisków pod ekranem u mnie po dodaniu dowolnej aplikacji przyciski nadal działajom po aktualizacji powiadomienia z aplikacji prawie wogule nie przychodzom na miui 9 przychodziły normalnie nic nie zmieniałem w ustawieniach zauważyłem też że w ustawieniach powiadomień prawie każdej aplikacji odznaczona jest opcha dzwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co to są te pływające powiadomienia?

A dodatkowo zapytam.

Jak w Messenger ustawić jak zminimalizuje chat to mam go tak jak by na górze innej aplikacji w formie takiego kółka które mogę przesuwać. Albo w Yanosiku jak zminimalizuje powinienem mieć takie małe okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływające powiadomienia to zwykłe "wypychane powiadomienie" - to u góry ekranu. Natomiast pływające okna to m. in. te dymki znane z messengera. Po 1 musisz przydzielić aplikacji stosowne uprawnienia (wspomniane pływające okna > pop-up window), a po drugie uruchomić je w Messengerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maxio69 napisał:

Już sobie to ogarnąłem. Ustawienia>uprawnienia>inne uprawnienia i zaznaczam tak jak na foto. Z Yanosiku podobnie.

Heh, wyskakujące okienka - komicznie przetłumaczone, ale zgadza się :)

1 godzinę temu, piter1114 napisał:

więc jak dokładnie jest z aktualizacją przez OTA?

No nie będę czarować - od dawna nie korzystam z tego, więc nie wiem jak obecnie się to sprawuje. Kiedyś, na RedWolf Recovery (przed powstaniem OrangeFox, działało to znośnie - przynajmniej do pewnego czasu, gdyż później z niewiadomych powodów przestało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest na dzień dzisiejszy najlepsza opcja  tworzenia all backapu? systemowe przywracania można zrobić tylko  na zasadzie : ustawienia fabryczne+kopia z ustawieniami (samo przywrócenie kopi dopisuje pliki z kopi)

TWRP działało zawsze sprawnie i szybko, nie nadpisywało plików, tylko przywracało cały obraz,jest jakaś alternatywa dlaTWRP, które jak czytam potrafi się wysypać+jeszcze problemy z OTA...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc-wytłumaczenie. Chcę kupić Redmi Note 5. Zajrzałem na Kimovil i znalazłem RN5 3, 32gb za 118 euro z AliEkspress-mi global store. Macie doświadczenie więc doradzcie proszę czy to telefon na Indie?, czy będzie działał w Polsce? , czy ten sprzedawca jest ok. ? Czytałem gdzieś, że jest różnica między egzemplarzami na Indie a do Europy. No i jaka różnica między RN5. RN5 PRO, RN5 PLUS ????  Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rn5 plus nie słyszałem. Jeśli chodzi o różnice między rn5 a rn5pro różni się on jedynie aparatem i tym że jest to chyba wersja 6GB RAM ale z tego co wiem w Europie ciężko taką nabyć jest ona wypuszczana na rynek azjatycki. Skoro pisze global więc to nie na rynek tamtejszy. Nie leiepij dolozyc do tych 4GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ywis napisał:

Czytałem gdzieś, że jest różnica między egzemplarzami na Indie a do Europy.

Aparat w wersjach na Indie to żart. Czy coś więcej to nie wiem, ale to wystarczający powód. 

9 godzin temu, ywis napisał:

RN5. RN5 PRO, RN5 PLUS ???? 

Plus to zupełnie inny model, starszy. RN5 i Pro nie wiem, kup po prostu wersję Global, nie wiem jak w tym sklepie jest nazwana.

No i dopłaciłbym do 4/64 jednak. Chyba ze chcesz ten telefon na pół roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maxio69 napisał:

O rn5 plus nie słyszałem. Jeśli chodzi o różnice między rn5 a rn5pro różni się on jedynie aparatem i tym że jest to chyba wersja 6GB RAM ale z tego co wiem w Europie ciężko taką nabyć jest ona wypuszczana na rynek azjatycki. Skoro pisze global więc to nie na rynek tamtejszy. Nie leiepij dolozyc do tych 4GB?

Dziękuję za odpowiedz. Tak, dołożę do 4 gb. A co sądzisz o XRN5 vs LEECO x722 ?

13 godzin temu, galakty napisał:

Aparat w wersjach na Indie to żart. Czy coś więcej to nie wiem, ale to wystarczający powód. 

Plus to zupełnie inny model, starszy. RN5 i Pro nie wiem, kup po prostu wersję Global, nie wiem jak w tym sklepie jest nazwana.

No i dopłaciłbym do 4/64 jednak. Chyba ze chcesz ten telefon na pół roku.

Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...