ZduneX25

MIUI 8.7.26

Recommended Posts

Czy ktoś ma taki problem, że pomimo wyłączonej synchronizacji przychodzą mu maile? Telefon to MI4c, na MIUI 9 wszystko było OK.

Cholera widzę, że narzekacie na baterię ... ja w redmi note 4 miałem to samo bateria leciała szybko... teraz mam redmi 5 plus i niedługo będę mógł odblokować bootloader ale jak czytam o baterii co piszecie ... to... na globalu mam super wyniki. Może zamiast miui Polska wgram global dev. Szkoda, że bateria w porównaniu z global odstaje z tego co widzę.

Zainstalowałem kolejną aktualizacje (8.8.3) z nadzieją że szukanie kontaktów będzie uwzględniać polskie litery w nazwach z aktualizacji 8.7.26 jednak nic się nie poprawiło. Nie bierze pod uwagę polskich znaków. Czy jest dodatkowa opcja na zmianę tego? 

Zainstalowałem kolejną aktualizacje (8.8.3) z nadzieją że szukanie kontaktów będzie uwzględniać polskie litery w nazwach z aktualizacji 8.7.26 jednak nic się nie poprawiło. Nie bierze pod uwagę polskich znaków. Czy jest dodatkowa opcja na zmianę tego? 
Właśnie sprawdziłem i jest ok, prawidłowo wyszukuje tak że wiesz ...

25 minut temu, SLiM napisał:
48 minut temu, kwitek191 napisał:

Właśnie sprawdziłem i jest ok, prawidłowo wyszukuje tak że wiesz ...

Zmieniłem wyszukiwanie na Chińskie (fonetyczne) po czym z powrotem na łacińskie i dopiero zaczęło działać. Problem rozwiązany. 

Guest
This topic is now closed to further replies.