Jump to content

Recommended Posts

Dzis przesiadlem sie z Mi5 na Mi6, na obu mam te sama wersje xiaomi.eu i zastanawiam sie. Co zauwazylem: Ikona gps na mi6 stara, na mi5 nowa. Na mi5 napis LTE, na mi6 4G. Na mi6 w apce ing mam info, ze tel nie obsluguje platnosci zblizeniowych, na mi5 te same ustawienia i zero problemow. Ktos moze mnie oswiecic dlaczego?

Screenshot_2018-08-02-15-03-36-778_pl.ing.mojeing.png

Edited by mates21
  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A Ty co? Służących potrzebujesz? Pobierz i przetestuj samodzielnie.  Za kolejny taki wpis poleci warn. Najbardziej w#$%^&* mnie lenistwo i pasożytnictwo...

Nie rozumiem po co ta agresja. Po prostu chciałem usłyszeć opinię osoby, która już to zrobiła. Wiedziałbym czy opłaca się wgrywać nowy ROM. Ostatnio jak się przesiadłem na nowszą wersję to straciłem k

Nie rozumiem Cię. Co ty porównujesz? Xiaomiego, który nie wie czy chce być marką globalną i jest cholernie zacofany jeśli chodzi o lokalizację europejską do ajfona, który w PL jest od wieków

Posted Images

Hmmm...

W końcu usunięto pojawiające się w aplikacji aparatu "kwiatki".

Niestety, głośnik w dalszym ciągu, losowo rzęzi, czy to przy wybieraniu głosowym, czy przy innym dźwięku. Ciekawostka jest taka, że nie zdarzyło się to ani razu przy odtwarzaniu muzyki. Jeśli jednak ustawić utwór muzyczny jako dźwięk dzwonka, to i owszem. Przy połączeniu następuje sprzężenie i głośnik brzęczy zamiast emitować dźwięk. Tak jest od pierwszej edycji MIUI 10. Niestety...

Pomijam puste panele w rozwijanych menu opcji dodatkowych... ;)

Nadal problem z Endomondo. Gdy włączę i rejestruje to telefon dostaje z czasem takiego laga że ledwo idzie włączyć ekran do tego grzeje się jakbym grał w grę i tak zjada baterie...dzieje się tak od MIUI 10. Ludzie zgłaszali ten problem w tej wersji nadal tak jest :/

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Mam podobnie lagi takie.ze.glowa mala
Co do baterii to u mnie spoko

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Redmi 5 plus. Wchodze w SMS przytrzymuje wiadomość. Pojawia się u dołu menu. Wybieram więcej i jest pusto. Nie ma opisów dostępnych opcji. 

W innych aplikacjach (np. pliki) sytuacja identyczna. Brak opisów po wybraniu więcej.

IMG_20180802_183302.jpg

Edited by PINOL

Redmi 4 prime. Nie działają dzwieki przy odebraniu smsa. W jakiekljkolwoek aplikacji. Przy wyborze dzwiekow odtwarzaja sie i je slychac. Globalne ustawienie dźwięku w ustawieniach dzwieki i wibracje - > Otrzymano SMS  nic nie daje. 

P. S. Mam nadzieję ze sie nie powtarzam i nie zasluze na punkty karne itp

Jak włączyć rozwijanie paska powiadomień/z ustawieniami na zablokowanym ekranie?

@Acid - czy można coś zrobić z tymi powiadomieniami o uruchomieniu zaplanowanego zadania? wkur.... to jest - godzina 6 włączenie transferu danych "PLONK", godzina 23 wyłączenie transferu danych "PLONK" i tak jeszcze 3x bo są inne ustawienia jeszcze. Człowiek by sobie pospał, to nie może bo telefon go budzi ;-)

Z góry dzięki za wstawiennictwo u ryżowych braci B)

Edited by krzygaj
20 minut temu, krzygaj napisał:

czy można coś zrobić z tymi powiadomieniami o uruchomieniu zaplanowanego zadania? wkur.... to jest - godzina 6 włączenie transferu danych "PLONK", godzina 23 wyłączenie transferu danych "PLONK" i tak jeszcze 3x bo są inne ustawienia jeszcze. Człowiek by sobie pospał, to nie może bo telefon go budzi ;-)

Ustawienia/Powiadomienia i pasek stanu/Powiadomienia aplikacji/Panel sterowania/Bezpieczeństwo systemu/Dźwięk

• Like 1
  • Thanks 1

Pytanie, po poprzedniej aktualizacji na cancro (mi4) ok kwietnia zauważyłem że po skończonej aktualizacji skasowano aplikację Automapa. Próba instalacji z sklepu play była nieudana (error 505) . Po jakimś czasie robiłem porządki ( formatowanie i instalacja od nowa) i przy próbie ponownej instalacji aytomapa z skl. play zakończyła się powodzeniem. Dzisiaj przeprowadziłem kolejną aktualizację do wersji8.7.26 i znów po poprawnej instalacji usunęło apke automapa,  zalecenie wyczyszczenia pamięci pamięci sklepu pay i innych miejsc nie przyniosło poprawy. Czy znów potrzeba całkowitego resetu aby to naprawić?

Screenshot_2018-08-03-11-59-33-029_com.android.vending.png

@fuxmen @Strzelba jak się zlaguje spróbujcie włączcie jakąś apke (mapa, odtwarzacz muzyki czy coś innego)  potem ostatnie aplikacje i ją zamknijcie. Wiem że to może trwać z 2 min ale u mnie pomaga i przez jakiś czas telefo wraca do żywych ;) ale przydało by się to naprawić ;/

Dnia 2.08.2018 o 14:03, frrancuz napisał:

Pokazuje. MiBand i gotcha nie - bo to opaski z BT le ale sluvhawki i głośniczek [byle jakie, nic firmowego] już tak.

Już o tym wspominałem. Aż tak źle u mnie nie ma ale wesoło nie jest.

A czy można prosić o info gdzie można znaleźć wskazanie stanu baterii innych urządzeń.Z góry dziękuję.

Po aktualizacji nowego MIUI mam trzy pytania:

- w jaki sposób utworzyć nowy ekran na ikony lub widgety? W poprzednim MIUI wystarczyło przeciągnąć dowolną ikonę maksymalnie na krawędź i tworzył się nowy ekran. Teraz ta metoda nie działa.

- czy jest jakiś sposób, by w przeglądarce motywów wyświetlało tylko motywy w pełni kompatybilne z MIUI 10?

- w powiadomieniach na pasku u góry nie pokazują mi się wiadomości z aplikacji Signal (w ustawieniach wyświetlanie powiadomień jest włączone)

Z góry dzięki.

Edited by batko90

Przytrzymaj palec przez chwilę na pulpicie, w miejscu bez ikon, a wejdziesz w tryb edycji. Wtedy przytrzymaj palec na ikonie, a na dole ekranu zobaczysz istniejące pulpity, oraz jeden pusty. Możesz na niego przeciągnąć ikonę i będziesz miał kolejny pulpit.

Apki Signal nie używam, ale jeśli w powiadomieniach (Ustawienia/Powiadomienia i pasek stanu/Powiadomienia aplikacji/...) masz wszystko dobrze ustawione, to sprawdź jeszcze Autostart i Oszczędzanie baterii ustaw na Bez ograniczeń.

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
  • Thanks 1
14 godzin temu, wolf napisał:

Przytrzymaj palec przez chwilę na pulpicie, w miejscu bez ikon, a wejdziesz w tryb edycji. Wtedy przytrzymaj palec na ikonie, a na dole ekranu zobaczysz istniejące pulpity, oraz jeden pusty. Możesz na niego przeciągnąć ikonę i będziesz miał kolejny pulpit.

Dziękuję zadziałało. A teraz kolejny problem - czy da się jakoś zmienić kolejność ekranów? W poprzednim MIUI miałem takie ułożenie: EKRAN DODATKOWY - EKRAN GŁÓWNY - EKRAN DODATKOWY. Teraz mam: GŁÓWNY - DODATKOWY - DODATKOWY. Da się to jakoś przestawić, by główny był w środku?

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...

A u mnie problem jest taki jak zainstaluje aplikacje z GP to nie mam ikony na ekranie a aplikacja jest zainstalowana

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

A u mnie problem jest taki jak zainstaluje aplikacje z GP to nie mam ikony na ekranie a aplikacja jest zainstalowana

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dnia 31.07.2018 o 19:58, rubidoux napisał:

A jak z baterią? Zastanawiam się, czy wgrywać ten dzisiejszy upload czy już poczekać do następnej wersji.

Bateria na redmi 4 pracuje co najmniej tak samo dobrze, chociaż mi się wydaje że trochę dłużej

Edited by karolkillercrlc
Dnia 2.08.2018 o 12:24, rock'n'rolla napisał:

Źle się dzieje w państwie duńskim. Telefon się grzeje jak kaloryfer i łapie zawiechy jak bużetowiec. Przez noc (10h) bateria rozładowała się ze 100 do 35%. Koszmar!

To oczywiście nie jest rozwiązanie, a tylko częściowe obejście problemu, ale u mnie na takie dolegliwości pomaga częste restartowanie. Już mam np. odruch restartu tel. przed nocą - wted zużycie nocne jest normalne. Jeśli tego nie zrobię - bywa tak jak u Ciebie.

Dnia 4.08.2018 o 17:31, latet napisał:

To oczywiście nie jest rozwiązanie, a tylko częściowe obejście problemu, ale u mnie na takie dolegliwości pomaga częste restartowanie.

Heh, ja czekam na rozwiązanie problemu w kolejnym wydaniu softu. U mnie restarty gówno dają :( Żenujące to jest, że problem istnieje od samego początku a nikt z Xiaomi nie zajął się nim na poważnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...