ZduneX25

MIUI 8.7.26

Recommended Posts

4 godziny temu, DarDo1 napisał:

Po zmianie wyszukuje polskie znaki, ale z klawiaturą coś się stało:

Zmień motyw na domyślny, albo wyczyść dane aplikacji Dialet/Telefon.

Niestety nie dziala
Przed aktualizacja bylo ok ale po aktualizacji wywalio mi.wszystkie kontakty i kalendrz
A jak na nowochce.dodac konto live.com to nie rozpoznaje.go jako exchange tylko jako zwykle ale i tak nie moze sie autoryzowac wpisujac rozne adresy serwerow

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Ktoś już pisał o tym problemie we wcześniejszych romach i znalazł rozwiązanie. Wpisz adres zmyślony aplikacja poczta oczywiście powie, że nie znalazła takiego adresu i wtedy będzie dostępna konfiguracja ręczna. Można ustawić wtedy pocztę imap.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Android System pożera az 40,8 % parodia..

Może mi ktoś powiedziec czemu zdjecia w dropboxie na komputerze sa odwrócone ? Choć na telefonie są pionowe zrobione

Edited by lockerek

3 godziny temu, Stary Paszczak napisał:

Redmi 4 Prada wgrany dzisiejszy upload, brak bootloopa. Na razie jak najbardziej pozytywnie.

A jak z baterią? Zastanawiam się, czy wgrywać ten dzisiejszy upload czy już poczekać do następnej wersji.

po naciśnięciu przycisku głośności aparat nie robi zdjęcia mimo, że tak jest ustawione, pojawia się suwak głośności (Mi6)

Tapatalk - Xiaomi Mi6

9 godzin temu, rubidoux napisał:

A jak z baterią? Zastanawiam się, czy wgrywać ten dzisiejszy upload czy już poczekać do następnej wersji.

Też wgrałem ten Rom do redmi Prada. Bateria w moim subiektywnym odczuciu "ucieka" trochę szybciej niż na miui 9 ( w drugim telefonie: rn 4x to samo). Jest  coś nie tak w tym wydaniu tygodniowym  dla Prady - np. problem ze zmianą tapety ekranu blokady - nie wszystkie systemowe są dostępne.

Czy możliwe jest wyłączenie dźwięku powiadomienia, że zostaje uruchomione zaplanowane zadanie z Panel sterowania -> Bateria?

Ogólnie, to też jestem ciekaw czy można wyłączyć powiadomienie w pasku, że zadanie zostało uruchomione.

Dokładnie też mnie to denerwuje. Ustawione mam wył.: BT, dzwonków i zmniejszenie jasności ekranu na noc, rano analogicznie włączenie i rozjaśnienie ekranu. I dostaję po 3 dźwięki powiadomienia dla każdej z tych czynności. W miui 9 nie było tych dźwięków.

Edited by fake4r

19 godzin temu, rubidoux napisał:

Po tych kilkunastu godzinach, raczej podobnie jak na 9. Problem z tapetą ekranu blokady ustąpił po kilku restartach.

U mnie na Redmi 5 plus bateria super trzyma jak do tej pory

3c1b5e2bef8b42eb6f1dca4c42048f76.jpg0cfbc2be82ec619fe96acead82a9690c.jpg0e931c620fc3f0c19d769398068b1556.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

W Redmi 3S w celu zmiany głośności alarmu trzeba trzeba używać suwaka od multimediów, suwak od alarmu nie wpływa na jego głośność. 

Ponadto w Redmi 3S nie działa zmiana dziennych tapet blokady a w temacie dźwięków, to pomimo wyciszonych dźwięków aplikacji co jakiś czas "odzywają się" same z siebie.

Nadal problem z Endomondo. Gdy włączę i rejestruje to telefon dostaje z czasem takiego laga że ledwo idzie włączyć ekran do tego grzeje się jakbym grał w grę i tak zjada baterie...dzieje się tak od MIUI 10. Ludzie zgłaszali ten problem w tej wersji nadal tak jest :/

• Like 2

7 godzin temu, xliked napisał:

Po wejściu w opcje więcej w galerii nie widać żadnych napisów 

Mam to samo na Mi8, motyw standard

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

Słuchajcie nie mogę w Miui10 znaleźć opcji dla rozmów przychodzących - chodzi mi o oczekujące połączenie. Zmieniłem w międzyczasie operatora i SIM i nie wiem czy to kwestia MIUI 10 czy SIM.  Jako że szukajka w Settings wywala mi w tej wersji ROMu  apkę ustawienia nie mogę tego namierzyć.

Druga kwestia - czy MIUI 10 pokazuje wam stan baterii B/T? U mnie na Miui 9 pokazywało ile baterii mam w słuchwkach, obecnie tego nie ma.

Z góry dziękuje za pomoc :).

Wejdź w ustawienia/ aplikacje systemowe/telefon/ połączenia oczekujące.

Edited by Grzesiuso
  • Like 1

2 minuty temu, Grzesiuso napisał:

Wejdź w ustawienia/ aplikacje systemowe/telefon/ połączeni oczekujące.

Dziękuję :)!

Witam,  Potwierdzcie mi proszę bo na Mi 6 (miui polska android 7 sprzed ponad poł roku) chciałem wgrać przez Twrp 3,1,1,1 najnowszy soft. Jednak wywalało błędy. 

Czy to chodzi o fakt że TWRP trzeba z aktualizować czy jest jeszcze coś? Pozdrawiam

Mam to samo na Mi8, motyw standard

Po zmianie motywu widać już opcje?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Witam,

Zainstalowałem miui10 na swoim Redmi 4Pro ale po instalacji czerwony napis pokazał iż nie zgadza się weryfikacja pliku zip. Mimo to urochomiłem telefon i zdaje się iż wszystko działa jak powinno. Czy sciągać jeszcze raz aktualizację i przeprowadzić ją?

Na Mi5X zasięg jest tragiczny w PLAY. Często gubi zasięg w porównaniu do MIUI 9.6. Gubi i szuka kilka minut. Po full wipe tak samo jest. Zasięg Wifi też o wiele słabszy, tam gdzie był słaby tam teraz wcale nie ma.fb78d145c6b591e50f047a60db9f1380.jpg

Źle się dzieje w państwie duńskim. Telefon się grzeje jak kaloryfer i łapie zawiechy jak bużetowiec. Przez noc (10h) bateria rozładowała się ze 100 do 35%. Koszmar! 

Screenshot_2018-08-02-12-21-42-997_com.miui.securitycenter.png

10 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Źle się dzieje w państwie duńskim. Telefon się grzeje jak kaloryfer i łapie zawiechy jak bużetowiec. Przez noc (10h) bateria rozładowała się ze 100 do 35%. Koszmar! 

Sprawdz WakeLockiem, widać ze android system ciągnie - możliwe że proces analytics ewentualnie inne, pewnie nie wchodzi w deepsleep. Na wykresie było by widać

Nadal problem z Endomondo. Gdy włączę i rejestruje to telefon dostaje z czasem takiego laga że ledwo idzie włączyć ekran do tego grzeje się jakbym grał w grę i tak zjada baterie...dzieje się tak od MIUI 10. Ludzie zgłaszali ten problem w tej wersji nadal tak jest :/

Również mam ten problem, nie zawsze ale jednak.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Po zmianie motywu widać już opcje?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

No nie bardzo.

czy MIUI 10 pokazuje wam stan baterii B/T? U mnie na Miui 9 pokazywało ile baterii mam w słuchwkach, obecnie tego nie ma.
Z góry dziękuje za pomoc :).

Pokazuje. MiBand i gotcha nie - bo to opaski z BT le ale sluvhawki i głośniczek [byle jakie, nic firmowego] już tak.

Już o tym wspominałem. Aż tak źle u mnie nie ma ale wesoło nie jest.
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.