ZduneX25

MIUI 8.7.26

Recommended Posts

@k.mlynarczyk87 też mam ten problem z rzutem ekranu. Jeśli go usuwam to w galerii go nie ma. Lecz jeśli załączę aplikację obojętnie jaką, gdzie można wybierać zdjęcie to ten zrzut dalej jest. Znalazłem lokalizację i okazało się, że na MIUI10 zrzuty ekranu zapisują się w Wewnętrzna pamięć współdzielona - > Pictures - > Screenshots i tam były te zrzuty, których w galerii nie ma, a są dostępne. Poprzednie zrzuty zapisywały się w Wewnętrzna pamięć współdzielona - > DCIM - > Screenshots i wtedy po usunięciu go z galerii również nie było go w folderze. Także na chwilę obecną każdy zrzut ekranu muszę manualnie usuwać z folderu. Trochę to nie wygodne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Siemanko po instalacji na Redmi 5 Plus 8.7.26 bezpośrednio z 8.4.26 interfejs przestaje działać przez co nie można nawet odblokować telefonu dosłownie nie można zrobić nic jedyna opcja to powrót na 8.4.26 z czym że po powrocie nie działa mi galeria i sms wywala mi że przestało działać zarzucam loga niżej. Oczywiście zrobiłem wipe cache i dalvik. Nic nie daje taakże wipe system. Nie chce robić factory reset czy wipe data czy jest jakaś możliwość ogarnięcia tego w inny sposób co może być przyczyną?

Screenshot_2018-07-29-09-24-05-544_com.miui.bugreport.png

2 godziny temu, maxim4pl napisał:

Nic nie daje taakże wipe system. Nie chce robić factory reset czy wipe data czy jest jakaś możliwość ogarnięcia tego w inny sposób co może być przyczyną?

Spróbuj pobrać rom jeszcze raz. Ostatnio ja i 2 osoby mieliśmy ten sam problem z błędem interfejsu i okazało się że była błędna suma kontrolna.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?

16 godzin temu, rubidoux napisał:

Redmi 4 2/16 (prada). W TWRP wszystko zainstalowało się poprawnie i elegancko, uruchamiam system, pojawia się logo MI z trzema kropeczkami i "Powered by Android" pod spodem, po paru chwilach czekania pojawia się pasek postępu, dochodzi do końca, znowu Android i trzy kropeczki, później znowu pasek postępu, znowu dochodzi do końca, znów trzy kropeczki... i tak w kółko. Po pięciu seriach uruchomiłem ponownie w TWRP i spróbowałem jeszcze raz reboot, ale dalej jest to samo. :(

Na karcie SD mam też ostatnią wersję MIUI9 dla telefonu. Co muszę zrobić, żeby do niej wrócić? Format data, a później po prostu install? Czy zaznaczyć jakieś konkretne opcje w zaawansowanych ustawieniach Wipe?

U mnie to samo się dzieje Redmi 4 (prada) 2/16GB, z tym że na karcie nie mam ostatniej wersji systemu ani backupa. Sciągnąłem wersję 8.4.4 i zainstalowałem zeby wogole móc korzystać z telefonu. 

12 godzin temu, Piotrek_ napisał:

Mi kiedyś taki efekt dawała apka TRUCUULER do blokady połaczeń spamowych buga mieli....

Piotrek - Na pewno żadnej apki która powoduje problem na telefonie nie mam bo wszystko wyczyściłem :( 

Ktoś coś? PROSZĘ.... !!! ;)

Odblokowanie telefonu za pomocą MiBand/Amazfit trwa wieczność i nie zawsze się udaje. Na Globalu, na którym byłem przez jakiś czas działało to błyskawicznie. Ktoś ma podobne odczucia?

Wysłane z Mi5

• Like 1

23 minuty temu, otzi napisał:

Odblokowanie telefonu za pomocą MiBand/Amazfit trwa wieczność i nie zawsze się udaje. Na Globalu, na którym byłem przez jakiś czas działało to błyskawicznie. Ktoś ma podobne odczucia?

Wysłane z Mi5

U mnie Amazfit Bip odblokowuje błyskawicznie ale tylko gdy jest blisko telefonu i gdy przeciągnę ekran w górę. Gdy najpierw przeciągnę a później podstawę zegarek to już nie odblokowuje.

ktos wie czemu nie moge pobrac aktulizacji z telefonu?pisze mi ze moge pobrac update ale jak klikam sciagnij to mam komunikat wersja miui aktualna;/

19 godzin temu, Grzesiek1010 napisał:

Z każdym kolejnym piątek i updatem zastanawiam się nad dalszym sensem posiadania Mi6 

Jedna tak podstawowa rzecz jak powiadomienia na ekranie blokady nie działają ...

serio zastanawiam się nad Iphonem 8 żona ma i ten telefon jest po prostu świetny wszystko działa jak należy i nie trzeba googlować non stop jakiegoś problemu 

Nie rozumiem Cię.

Co ty porównujesz?

Xiaomiego, który nie wie czy chce być marką globalną i jest cholernie zacofany jeśli chodzi o lokalizację europejską do ajfona, który w PL jest od wieków i ma soft dopracowany na cacy?

I jeszcze siedzisz na miui polska gdzie romy masz w wersji beta? :)

Na co ty narzekasz?

Kup ajfona i ciesz się mega zamkniętym systemem :)

wróc do xiaomiego za kilka lat jak oni sami się zastanowią czy Europa jest dla nich.

Albo zainstaluj oficjanego globala i nie baw się w betatestera :)

• Like 3

1 godzinę temu, tomkill napisał:

niech ktos wrzuci rom do mi6 na zippyshare bo z serwerow sie tego nie da sciagnac,telefon za 2 tys a takie problemy ;/

Nie ważne czy telefon za 2 czy 5 tyś jeżeli brak porządnego źródła na serwerach to nawet na Mi6 tak to wygląda xd

Na Mi4c wszystko idealnie.

1 godzinę temu, tomkill napisał:

ktos wie czemu nie moge pobrac aktulizacji z telefonu?pisze mi ze moge pobrac update ale jak klikam sciagnij to mam komunikat wersja miui aktualna;/

Wczoraj sie nie dało dziś bez problemu z pozycji tela Aktualizacja. Na oba poszło bez problemu

Dnia 28.07.2018 o 10:05, Albin napisał:

Czemu nie ma opcji ustawienia dźwięku dla SMS?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ja też nie mam takiej opcji... Druga rzecz, która mi przeszkadza, to brak informacji o tym z jaką siecią jestem połączony (lte, h+ itd)
Ogólnie MIUI 10 fajnie wygląda, podobają mi się zmiany wizualne, ale brak pewnych podstawowych rzeczy potrafi irytować.

6 godzin temu, Heisenberg napisał:

@k.mlynarczyk87 też mam ten problem z rzutem ekranu.

Można jakoś samemu zmienić lokalizację zapisywania plików, żeby można było normalnie usuwać screenshots z poziomu galerii, czy trzeba czekać, aż kiedyś to poprawią? 

3 minuty temu, Tartary napisał:

Można jakoś samemu zmienić lokalizację zapisywania plików, żeby można było normalnie usuwać screenshots z poziomu galerii, czy trzeba czekać, aż kiedyś to poprawią? 

Polecam olać Galerię i używać np. QuickPic. Bez fochów widzi wszystkie foldery zawierające zdjęcia czy screeny.

Edited by latet
  • Like 1

Druga rzecz, która mi przeszkadza, to brak informacji o tym z jaką siecią jestem połączony (lte, h+ itd)

Wyłącz wifi to będziesz widział z jaką siecią jesteś połączony. Taki bajer MIUI 10

====
Sent from MI 6 by Tapatalk

58 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Wyłącz wifi to będziesz widział z jaką siecią jesteś połączony. emoji6.png Taki bajer MIUI 10

A ja się zastanawiałem gdzie to wyłączyłem :D

15 godzin temu, talib1990 napisał:

Kalendarz ma ciekawy problem - wydarzenie zapisane jest widoczne po zaznaczeniu jednej pozycji w prawo, a w prawidłowym dniu jest pusto

Ten błąd istnieje już dobre pół roku jak nie więcej (redmi 3s).

Na MI5 - zużycie danych mobilnych. Brak przecinka, tak jak kiedyś było w opcji czyszczenia. Przy czyszczeniu mb mają już przecinek, jak to ktoś wcześniej zauważył, jednak w podsumowaniu zużycia danych mobilnych, przecinka brak

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

cfc942caef3aa8f92254c14d377c503c.jpg

Dnia 28.07.2018 o 12:04, MarioWRC napisał:

Można prosić o linka do tej apki?

Podbijam. Może ktoś kto linkował zobaczy default_icon_e_smile.gif

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

I jeśli mam już ścieżkę to jak edytować ten plik dla innej siatki ? Może w ten sposób ..

Edited by mrosi
Edycja cytowanej zawartości jest zbyt wymagająca intelektualnie....?

I jeśli mam już ścieżkę to jak edytować ten plik dla innej siatki ? Może w ten sposób ..
Najpierw trzeba go rozpakować np zipem w środku jest plik który trzeba edytować. Później pakujesz, wywalasz rozszerzenie. zip, nadajesz uprawnienia i restart fona.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Guest
4 godziny temu, cecylia napisał:

Proszę bardzo, tutaj jest link do tej aplikacji. 

@mrosi, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest odpowiedni temat, aby odpowiadać na to pytanie, jednak tutaj pisałam o tym wcześniej i teraz ludzie ciągle o to pytają w związku z tym, że nie dam rady odpowiadać każdemu z osobna (a pytania pojawiają się nadal i w tym temacie, i u mnie na prywatną wiadomość, to pozwoliłam sobie tutaj odpowiedzieć. Proszę, nie wal ostrzeżenia. ;)

Od wczoraj mam MIUI 10 na MI4 i wszystko działa ok ale mam jeden problem. Na MIUI 9 miałem ustawione odblokowanie PIN i zaraz po wpisaniu kodu pokazywał się pulpit. Teraz najpierw mam ekran blokady, potem ekran z kodem PIN i dopiero pulpit. Nie mogę znaleźć opcji odblokowania z pominięciem ekranu blokady. W opcjach programistycznych jest możliwość wyłączenia ekranu blokady ale to nie działa z blokadą PIN. Będę wdzięczny za pomoc. 

8 minut temu, Ola100 napisał:

@mrosi, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest odpowiedni temat, aby odpowiadać na to pytanie, jednak tutaj pisałam o tym wcześniej i teraz ludzie ciągle o to pytają w związku z tym, że nie dam rady odpowiadać każdemu z osobna (a pytania pojawiają się nadal i w tym temacie, i u mnie na prywatną wiadomość, to pozwoliłam sobie tutaj odpowiedzieć. Proszę, nie wal ostrzeżenia. ;)

I tym sposobem, zakończyliśmy rozmowy w tym wątku na temat siatki ikon. Żeby nie było, że nie ostrzegałem...

W aplikacji Pliki brak opisów w zakładce więcej. Mi MaxPro. Sumy kontrolne się zgadzają , czyszczenie danych aplikacji nic nie daje . Można wybierać opcje ale w ciemno, czyli zgaduj zgadula a871dac4c3dab805e966f6d706a6105b.jpg

Za każdym razem trzeba od nowa dodawać piloty 

Każda kolejna aktualizacja przez apke aktualizacji nie pamieta z poprzedniej wersji że były piloty dodane 

Rn4x

A ja mam provlem z aplikacja Poczta
Nie mozna na niej ustawic konta Microsoftu w domenie Live.com
W starej wersji apki konfigurowalo.sie konto live.com jako exchange a teraz
1. Wogole nie autoryzuje go
2. Wykrywa jako pop
Prunowalem zainstalowac stara wersje.apki ale nie ma mozliwosci no chyba ze nie wiem jak to zrobic

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.