Skocz do zawartości

aktualizacja MIUI 9 i kłopoty


kwiatnor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

po aktualizacji MIUI do 9.6. przestał u mnie działać czytnik linii papilarnych. Czasu mało pracy dużo więc po prostu korzystać zacząłem ze znaków w zabezpieczeniu. Sama aktualizacja wgrywała się przez całą sobotę i niedzielę ( to było trzy tygodnie temu) Dziwnie długo ale olałem telefon i pozwoliłem mu robić upgrade w swoim tempie.Troszkę zaczął mnie martwić komunikat o braku chronionych przeglądarek i polecenie włączenia funkcji mimo iż za każdym razem była ta funkcja włączona ale cóż...może mały błąd i zniknie po aktualizacji??!! Po kilku dniach weszły aktualizacje systemowe....i się zaczęło!! Przycisk środkowy (dolny)przestał działać całkowicie, na ekranie co chwilę pojawia się mikrofon Google. Wszystkie aplikacje Googlowe nadały sobie wszystkie możliwe uprawnienia i ich wyłączanie nic nie daje bo uruchamiają się same. Smartfon wybudza sie co kilka minut sam, przez noc gubi 80% baterii przy wyłączonym dostępie do neta itp. Wczoraj zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Przycisk środkowy (dolny) zaczął funkcjonować ale czytnik nie. Rano baterii było już 8% , po uruchomieniu wi-fi od razu wszystko co niepotrzebne i Googlowe zaktualizowało się samo!! Przycisk działający znów  już nie działa a Google uruchamia się kilkukrotnie nawet jak trzymam smartfona płasko na dłoni!! To co mnie bardziej niepokoi to temperatura. Mój Mi jest wciąż gorący a nie był nigdy!! ( i to nie wina słońca!!)Ktoś kojarzy podobne problemy i może jakoś pomóc?

Mi5

MIUI Global 9.6.1.0 (OAAMIFD)

Android 8.0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...