Skocz do zawartości

Bip: ikona/licznik powiadomień na tarczy, da się?


bembenek

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, po tym co już przeczytałem w internecie, że się nie da, ale z drugiej strony aż nie mogę uwierzyć, że brakuje tak podstawowej rzeczy, jak jakaś sygnalizacja, że są nowe powiadomienia. Może jest jakiś zmodyfikowany soft, który to robi?

Edytowane przez bembenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to największy rozczar, przed kupnem do głowy by mi nie przyszło, że "smartłocz" może tego nie mieć. No ale trudno, może w jakimś nowym firmware to się pojawi, albo ktoś coś wymyśli. Wydaje mi się możliwe, np. wykorzystać jakiś z dostępnych widgetów, np. bieżąca temperatura, żeby nie pokazywał temperatury, tylko ilość powiadomień, albo sam fakt, ze są nieprzeczytane powiadomienia w telefonie. Tylko to by wymagało modyfikacji po stronie softu w telefonie, tego, który wysyła do zegarka informację o temperaturze. Ja się na tym nie znam, tak mi tylko przyszło do głowy, że to byłaby jakaś tam proteza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe rozczar to dobre określenie ;) , albo żeby chociaż pojawiające się powiadomienia nie znikały same po kilku sekundach tylko żeby trzeba było np. nacisnąć przycisk aby powiadomienie znikło.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...