Sign in to follow this  
arek0097

Problemy z dźwiękiem po aktualizacji

Recommended Posts

Cześć, 

Wczoraj nabyłem nową sztukę Xiaomi Redmi Note 5 w wersji 4GB i po włączeniu smartfona, konfiguracji i wpisaniu hasła do routera, wyskoczyła informacja o aktualizacji MIUI do wersji 9.5.19.0. Najpierw sprawdziłem jakość dźwięku itd... Wszystko było ok, a później zaktualizowałem soft i cóż... W niektórych aplikacjach dźwięk jest bardzo głośny, a w niektórych cichy. Na YouTubie piosenki nie są zbyt głośne, ale w niektórych przypadkach jest dosłownie masakra. Postanowiłem pobrać grę i dźwięk przerzucić na głośnik smartfona. Po instalacji gry, włączyłem ją, a tu zupełna cisza. Dzisiaj zainstalowałem inną pozycję i dźwięk jest bezproblemowy.

Zauważyłem też, że bateria naładowana na 100% z rana, do wieczora spada do 32 - 35%. Ze smartfona korzystam dziennie jakieś 3h. Czasami nie łapie też suwak na  ekranie lub jakaś ikonka.

Smartfon nabyłem w sklepie Bestcena, był zafoliowany i nie śmierdział :) 

Czy ktoś z Was doświadczył już tego, z tą wersją nakładki?:)

Edited by arek0097

3 minuty temu, focusik09 napisał:

Tak tylko do przypomnienia, żebyś nie próbował się cofnąć do wcześniejszej wersji. 

Właśnie wertuję posty i zauważyłem tę informację, ale dzięki za przypomnienie :)

Co zrobić jak "aktualizacje są gotowe do pobrania" a ja nie chce tych aktualizacji do 9.5.19.0. Teraz jestem na 9.5.13.0 i wszystko działa cacy, telefon mam od wczoraj, nie potrzebuje żadnych aktualizacji bo podobno pojawiają się problemy i antyrollback. Czy moge to jakoś anulowac ty zostaje mi tylko zainstalowac i zostac na juz na tej wersji ?