Skocz do zawartości

Jaki car holder/mount? Mi4


koziakaka

Rekomendowane odpowiedzi

co bys nie wymyslił i tak wyjdzie ze najlepszy jest http://www.ceneo.pl/17200127 , ma spore mozliwosci regulacji takze nie zasłoni ani gniazdka ani przycisków, jest bardzo stabilny zero jakich kolwiek drgań czy trzeszczenia do mi3 pasuje idealnie mi4 ma podobne rozmieszczenie bibelotów więc powinno byc git, aha miesci mi sie w nim mi3 bez zdejmowania tylnego case'a ale raczej juz nic większego na szerokosc by nie weszło, mi4 jest mniejszy niz mi3.

Dodam ze podoba mi sie to umieszczenie gniazdka w telefonach xiaomi na dole i z boku, idealnie pasuje to do ładowarki samochodowej gdzie kabel zwisa swobodnie bez jakich kolwiek zbędnych napręzeń, w tel z gniazdkami po boku przeważnie kabel jest napięty i obciąza port usb niepotrzebnie,o tych z gniazdkiem na górze nawet nie wspominam

Edytowane przez nosports
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam uniwersalny uchwyt od samsunga i daję rade. co prawda stopki podtrzymujące telefon umieszczone są tak, że wejscia do ładowania nie zasłaniają, ale są na tyle blisko że delikatnie trzeba przekrzywić tel żeby razem z kabelkiem się to zmieściło. Ogólnie daje radę choć pedanci tym przekrzywianiem mogą się irytować. (zawsze można 1 stopkę delikatnie przypiłować)

 

Mi osobiście brakuje dedykowanego uchwytu - takiego że MI4 od razu by wchodził na złącze do ładowania oraz był zintegrowany jack 3.5mm. Widziałem takie ustrojstwo do NOTA 1 i bardzo mi się spodobało no ale niestety czegoś podobnego do innych modeli nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten jack 3,5mm w tym uchwycie to zbedny bajer... niestety przez line-in w aucie bez dobrego wzmacniacza i sprzetu audio, slychac muzyke gorzej niż z radia FM.

Ale fakt, ze dedykowany uchwyt dla nota I jest wypasny jesli chodzi o konstrukcje i system ladowania :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wszystkie ssawki i inne"wymyślate"uchwyty w końcu lądują na podłodze jedne latem inne zimą,

albo wyłamują się z nich uchwyty, albo Cię wq.... bo telefon się trzęsie jakby mu było zimno, albo.. albo..

*********************************************************

Znalazłem jakiś rok temu, link:(taki) na wieki wieków i do KAŻDEGO smartfona.

Co najważniejsze NIGDY nie zasłoni żadnego gniazdka :mrgreen:

Druga poważna zaleta to cena!

Trzecia: nigdy nie przysłoni Ci pola widzenia !

R E W E L A C J A

 

ps.

 

wtyk ładowarki link:(Mikro USB) 3A/15W mam przepchany przez otwór nawiewu na szybę - polecam.

(póki co, nie ma telefonu który potrzebuje więcej prądu - działał na nim "dziadzio" HTC HD2, działa Mi4)

 

ps1.

koszt to jakieś (w sumie) 20-25 złotych - śmieszna kwota i nawet za 10 lat nie będzie czego poprawiać.

 

POZDRO.

Edytowane przez PermBan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Latem telefony się grzeją przy pracy na GPS montowanym do szyby. Osobiście używam trzymadełka Samsung. Niemniej z uwagi na możliwość nagrzania i wyłączenia planuje zakupić AirFrame+

http://www.aliexpress.com/store/product/kenu-Airframe-plus-Air-Vent-Mount-Stand-Holder-Universal-6-Inch-Phone-Universal-Car-Holder-Stand/234124_32266375310.html

Abstrahuje od tego że mój Mi4 ma duże kłopoty z GPS co uważam ża kpinę biorąc pod uwagę cenę urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eksperymentowałem z różnej maści uchwytami. Najgorsze są te, mocowane na szybie. Nawet te arkowe, jeśli auto postoi kilka godzin na słońcu, odklejają się od szyby. Ostatnio próbowałem takiego z giętkim ramieniem, mocowanego na osłonie przciwsłoncznej. Niby ok, ale cięższy telefon sprawia, że całość zaczyna się bujać niczym małpa na lianie.

W końcu wpadłem na coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/Hot-sale-Function-Car-Super-Silocone-Sticky-Pad-Anti-slip-Mat-for-Phone-GPS-or-Glasses/1836918559.html

Fajna jakość, zwłaszcza zważywszy na cenę ;), można mocować nawet większe telefony. Ma niestety jedną wadę. Wymaga kawałka w miarę płaskiej powierzchni na desce kokpitu. W każdym razi mogę polecić. :)

W podanym linku przesyłka bezpłatna, dotarła do mnie w jakieś 10 dni kalendarzowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją kupiłem dwa tygodnie temu uchwyt mocowany na szybie w Saturnie za 35 zł http://m.saturn.pl/uchwyt-samochodowy-isy-igs-5500,id-1052278 po wyjeździe w Bieszczady, zrobieniu ok. 1500 tysiąca km, trzyma się bardzo dobrze. Dodam, że upał był momentami nie do zniesienia. Tak, że jestem bardzo zadowolony z niego.

Wysłane z RedMi 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 35 zł może i szajs uchwyt mam , ale po co mi uchwyt za 150 zł jak raz na rok wyjeżdżam gdzieś dalej i wtedy tylko korzystam z nawigacji. Zgadzam się jednak z tym, że jak się dużo korzysta z nawigacji to lepiej kupić jeden porządny uchwyt na lata.

Wysłane z RedMi 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt firmy Pleomax, na lata, przetestowane.

Ale 150zeta trzeba dać na ebuy.

Raczej was nie zainteresuje, jak kupujecie jakiś szajs po 35zł z zastrzeżeniem, że przeplaciłeś:-)

Przepraszam, źle przeliczyłem.

Kosztuje on 15£ czyli jakieś 85zł, nie 150zł.

I naprawdę solidny jest.

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
dzisiaj dotarł  iOttie Easy Flex 3 - jak dla mnie bajka

mały, nie rzuca się w oczy, dużo możliwości ustawienia telefonu, sticky pad zamiast gumy

mi4 w etui trzyma bez problemu

dałem za niego 70zł i śmiało mogę polecić

Czy ten uchwyt nie ma magnesu który przytdzymuje telefon? Nada się do Mi4c?

Wysłane z Xiaomi Libra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 16.01.2016o14:46, Elderbary napisał:

Czy ten uchwyt nie ma magnesu który przytdzymuje telefon? Nada się do Mi4c?

Wysłane z Xiaomi Libra

Nie, telefon trzyma się przez gumę na dociskających ramionach. A to na środku to guzik który chowa prawe ramię uchwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...