Skocz do zawartości

OTG nie działa


AfgFire

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Przeformatuj pendrive na fat32 i sprawdź.

Na obecną chwilę - wygląda, że opcja OTG jest wyłączona przez system a brak obsługi słuchawek na trefną przejściówkę.

Aplikacja od OTG pokazuje że OTG powinno działać. 

Przy sprawdzaniu prawidłowego działania OTG w ustawieniach nie reaguje na nic co się do niego podłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Poprawiłem WSZYSTKIE posty z "OGT"... Jeszcze raz to zobaczę to nie ręcze za siebie... 

Co do problemu, próbuj zmienić soft... 

Wybacz.

 

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Mam zablokowanu bootloader. Inaczej nie siedzial bym na China Stabile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo mi działa myszka, czy kabel USB (plus przejściówka na typ C) do diagnostyki auta... może masz jakąś tania przejściówkę która nie działa i to w niej problem? Robiłeś aktualizacje OTA na chińskim ? Mi przed aktualizacją nie wykrywało sluchawek Xiaomi USB C, po aktualizacji zaczęły działać ;) natomiast pendrive, myszka itp działały przed jak i po aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tabbasek napisał:

Dziwne bo mi działa myszka, czy kabel USB (plus przejściówka na typ C) do diagnostyki auta... może masz jakąś tania przejściówkę która nie działa i to w niej problem? Robiłeś aktualizacje OTA na chińskim ? Mi przed aktualizacją nie wykrywało sluchawek Xiaomi USB C, po aktualizacji zaczęły działać ;) natomiast pendrive, myszka itp działały przed jak i po aktualizacji

to co podpinam jest sprawdzone na innych telefonach.

 

Aktualizacje robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, masz wlaczone debugowanie USB? (Ja mam wyłączone jbc) możesz spróbować przestawić ta opcje na jakąś inną: 

 

 

 

Ewentualnie wejdź w *#*#miui#*#* i tam w test otg może będzie wykrywać a problem jest z zarządzaniem pamięcią czy coś. (Miui w sensie z numerycznej cyframi gdzie są litery)

Screenshot_2018-07-26-08-23-29-296_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...