Skocz do zawartości

Telefon wibruje ale nie włącza się


gawix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Posiadam Xiaomi Redmi Note 5 od 3 tygodni. Telefon został lekko zachlapany, ale nic poważnego. Nie pływał w wodzie.

Telefon suszył się, następnie gdy trzymam przycisk power, telefon co 3-5 sekund wibruje. Nic więcej się nie dzieje. Gdy go podłącze do ładowarki wibruję troszeczke szybciej.

Gdy go podłączam do komputera, nic się nie dzieje. Nie bardzo rozumiem, bo skoro wibruje to w jakiś sposób działa. Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś przyszedł zakupiony przeze mnie dla mojej mamy RN5. Uruchomiłam go, skonfigurowałam wstępnie żeby nieco zielonej matuli pomoc troszkę na starcie przygody z xiaomi. Po może godzinie zabawy odłożyłam telefon a gdy po 15 minutach wzięłam go do reki to nic, null:((( zero reakcji na power, myk vol- i power nie działa, podłączyłam go do kompa to owszem, sterownik sobie znalazł ale na tym poprzestał. Co mam robić? Przez pół Polski nie chce go wysyłać na gw, nie wiem co powiedzieć mamie (ja jej poleciłam ten model zadowolona ze swojego bezproblemowego RN3)

Pomozcie ktos prosze :((((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Problem coraz ciekawszy sie robi. Wczoraj telefon sobie polezal, meczylam go, zostawilam go w spokoju, znow pomeczylam i nagle jak gdyby nigdy nic-zalapal. Zadzialal normalnie na power. No i dzialal do teraz:(( znow sie wylaczyl, zero reakcji, zadnej diody pod ladowarka i bez ladowarki, nic sie nie dzieje:((( dlugie trzymanie powera nic nie daje. Helpunku!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...