Skocz do zawartości

Fastboot sam się włączyć- czy telefon da się uratować?


Magdzia13

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni mam problem z telefonem, użuytkuje go ok roku. 2 dni temu pojawiły się problemy z głośnością podczas rozmowy telefonicznej, przycisk boczy nie był przeze mnie ruszany, a głośnik sam się ściszał, pomagało włączenie trybu głośnomówiącego. Tego samego dnia na ok 3 h tel sie zawiesił wyświetlając ikonkę z króliczkiem fastboot. Pod koniec dnai udało mi sie włączyć. Wczoraj jednak, przy ponownym uruchomieniu telefonu, fastboot włączył się ponownie, ale tez po kilku godzinach udało mi się włączyć telefon. JKednak po południu rozładował mi się telefon podczas rozmowy telefonicznej i telefon ponownie wszedł w tryb fastboot. Najpierw telefon miał problem z ładowaniem, i nadal po ponad 12 h telefonu nie udało mi się włączyć. Obecnie przebywam w Turcji, w pracy. Czy ten telefon uda się uratować? Czy da się odzyskać dane? Co robić? Nic nie wgrywałam. ok 2 tyg system mui wymusił nową aktualizację, ktra samoczynnie się zainstalowała.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to jakbyś miał wciśnięty cały czas przycisk VOL-.  Trzymając vol- przy restarcie czy uruchamianiu telefonu powoduje przejście w tryb fastboot.

Także problem dotyczy wg mnie przycisku. Albo coś go fizycznie przyblokowało (np paproch) albo jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...