Jump to content

Pilot uniwersalny i obsługa przycisku Home


onoffbass
 Share

Recommended Posts

Jako nowy na forum, witam Wszystkich.

Udało mi się przełamać  monopol Logitech Harmony do obsługi Mibox przez IR :) 

Posiadam OneForAll Smart Control 5, można go programować przez aplikację ale nie było tam dostępnego Miboxa. Przeszukałem internet i już zacząłem rozglądać się za  pilotem Logitech ale postanowiłem w aplikacji od OneForAll zmienić region na Chiny i się udało,  jest Mibox i to działa B) 

Oczywiście nie można wydawać poleceń głosowych (dla mnie mało istotna funkcja), ale bardziej mi doskwiera brak przycisku Home... Czy ktoś korzystając z pilota uniwersalnego z tym sobie poradziła??

Link to comment
Share on other sites

Mam Logitech Harmony (ten bez BT) i w sumie wszytko mi działa, nawet po update na Oreo jest lepiej.

Wcześniej były kłopoty z usypianiem i wybudzaniem MiBoxa teraz wszytko działa. A przycisk Home co robi w oryginalnym pikocie na Harmony za niego jest chyba przycisk Ok pośrodku krzyżaka.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedz, już straciłem nadzieje :D

W oryginalnym pilocie Home to ten przycisk miedzy wstecz a przyciskiem poleceń głosowych, wychodzi on z aplikacji  na pulpit i mogę szybko zmienić aplikację nie klikając 10 razy wstecz :)

Aktualnie poradziłem sobie dzięki przemapowaniu klawiszy aplikacją Button Mapper, tylko jest z nią jeden problem, aby działała trzeba ją włączyć w ułatwianiach dostępu. Po tej operacji cały nowy widok pulpitu ATV robi się mega toporny...

No nic, będę walczył dalej :)

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...