ZduneX25

MIUI 8.7.19

Recommended Posts

Zmiana dźwięku dostarczenia wiadomości - ktoś pomoże ? Chciałbym mieć osobny dźwięk otrzymania SMS , powiadomień innych aplikacji oraz dostarczenia SMS

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zmiana dźwięku dostarczenia wiadomości - ktoś pomoże ? Chciałbym mieć osobny dźwięk otrzymania SMS , powiadomień innych aplikacji oraz dostarczenia SMS

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ustawienia - > Dźwięk i wibracje - > Otrzymano SMS

Innych dźwięków chyba nie da rady zmienić

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

20 godzin temu, Max76 napisał:

żaden błąd, tylko dokładnie taka opcja, która w miui9 była, a w miui10 zniknęła. Foto zapożyczone z innego wątku na forum z dokładnym opisem:

https://miuipolska.pl/forum/topic/32901-miui-838/?do=findComment&comment=432734

Pytanie do Acida, czy to może wrócić?

Przecież opcja, którą oznaczyłeś, nijak ma się do tego o czym piszesz :P

• Thanks 1

Zmiana motywów nie pomaga

[mention=7754]Dario[/mention] nie zmieniałem czcionki - od momentu zainstalowania tego MIUI tak jest

Uuuu, no to nie wiem. Ja bym jeszcze spróbował zmienić czcionkę. Może któraś zaskoczy .
Pozdr

Mi4c

38 minut temu, Dario napisał:

Uuuu, no to nie wiem. Ja bym jeszcze spróbował zmienić czcionkę. Może któraś zaskoczy emoji4.png .
Pozdr

Mi4c

Tylko jak zmienić? :)

A czy jest możliwość, by ciągle obok kresek zasięgów pojawiała się nazwa operatora? I drugie pytanie czy komuś na miui 10 redmi 4x też nie przechodzi w Play na roaming krajowy?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

A czy jest możliwość, by ciągle obok kresek zasięgów pojawiała się nazwa operatora? I drugie pytanie czy komuś na miui 10 redmi 4x też nie przechodzi w Play na roaming krajowy?

Co to znaczy nie przechodzi ? Nie masz w roamingu danych pakietowych ? Może masz blokadę transferu danych w roamingu ?
*111*51*3# sprawdzenie stanu blokady
*111*51*2# zdjęcie blokady
*111*51*1# blokada transferu danych

To znaczy, że zawsze jestem na Play od miui 10. Jak tracę zasięg w Play to nie łączy mnie z innymi nadajnikami. Jak próbuję ręcznie operatora krajowego innego wybrac to wyskakuje komunikat, że zarejestrowano w sieci a i tak dalej jest ciągle Play.

To znaczy, że zawsze jestem na Play od miui 10. Jak tracę zasięg w Play to nie łączy mnie z innymi nadajnikami. Jak próbuję ręcznie operatora krajowego innego wybrac to wyskakuje komunikat, że zarejestrowano w sieci a i tak dalej jest ciągle Play.

Na Mi4C nie miałem takiego problemu , ever.
c1a78f11132455752b7b1579cdcbec78.jpg3e113262bd542d175b19979fc1d84376.jpg

Tak mam Play na kartę. Poniżej screen, niby zarejestrowało się do innego nadajnika, ale dalej jest bez R. 934fdb9bd985000de482fe38a36a457e.jpg

Tak mam Play na kartę. Poniżej screen, niby zarejestrowało się do innego nadajnika, ale dalej jest bez R.

Czyli jak zwykle , problem wymyślony a faktycznie go nie ma. Czyli jednak łączy w roamingu. To teraz problem bo ikonki nie ma na pasku. Jeszcze powinieneś mieć info na ekranie blokady.
a9c508bd45e1c154547d1b44510dc2b9.jpg

Sam jesteś problem wymyślony. Nie oskarżaj mnie bezpodstawnie. Na ekranie blokady jest ciągle Play. Jestem na romie miuipolska od 3-4 lat i znam takie podstawy jak roaming krajowy. Korzystałem z niego od 3 lat. Mogę Ci nawet udowodnić, że po ręcznej zmianie sieci nie ma przycięcia łącza do 3mbit. APN także dobrze ustawione (o ile to może mieć wpływ na roaming). Na infolinii Play powiedzieli, że wszystko po ich stronie jest ok i zrestartowali simkę. Ja przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i na czystym systemie też roaming nie wystartował.

U mnie nie działają powiadomienia na ekranie blokady na Mi6

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

U mnie identycznie pusto nie ważne że w powiadomień ustawie pilne itd.poradziles sobie jakoś ?

5 godzin temu, arturiano napisał:

Oczywiście wszystko prawda. Udowodnij, że nie ma przycięcia do 3 mega po ręcznej zmianie sieci.

Dalej nie działa mi dioda powiadomień przy przyjściu SMS bądź maila. Próbowałem zmieniać kolory ale nie pomaga.

9 godzin temu, arturiano napisał:

Jak tracę zasięg w Play to nie łączy mnie z innymi nadajnikami. 

Możesz to ostatecznie rozjaśnić?

Masz Play od ....tydzień/miesiąc/rok/dłużej?

Roaming krajowy działa/ał wcześniej na ...innym fonie/wersji Miui?

R.K. działa i nie ma ikonki® / nie działa wcale(nie ma transmisji/połączeń)?

Na obecną chwilę, z twoich postów zrozumiałem - wsadziłeś nową sim Play do Xiaomi z Miui 10 i nie masz ®. W innym smartfonie sprawdzałeś?

Hej,

Wracam z tematem czcionek, a dokładniej polskich ogonków.

Wczoraj zostałem zbanowany za spamowanie etc..

Jak wiadomo Motywy nie są dostępne w regionie Polska więc zmieniłem na USA. Nie mogłem tam znalezc literki T żeby zmienić czcionkę dlatego też pytałem o szczegóły..

Okazało się że zmiana czcionki w motywach jest dopiero po zmianie motywy na Indie. Zmieniłem na pierwszą lepszą czcionke i polskie ogonki już są w powiadomieniach... Ufff.

Na dowód wstawiam filmik

https://youtu.be/T_SXBHucakw

Kolejna sprawa drenażu baterii,wieczorem odłączyłem i miałem 100, rano był komunikat że drenaż baterii w nocy i zostało 75%.

Kwestia do poprawy,chyba że inni nie mają tego problemu.czytalem i są osoby co zadowolone są z działania baterii a inne nie..

@arturiano jak chcesz mi coś udowodnić to wymuś ten roaming i wklej screen ze stanu połączenia O telefonie>Pełna specyfikacja>Informacje o telefonie>Stan karty SIM

A jeśli chodzi o ikonkę R to kwestia systemu, na jakimś custom rom nie miałem i też pokazywało tylko Play, chodź był roaming, SpeedTest pokazywał poprawnie Play(Orange).

@dzidexx na screenie co wyżej umieścił jest info Zarejestrowano w sieci , widać na pasku H+, działają dane pakietowe, to zakładam że tej feralnej R nie ma :-D

1 godzinę temu, SLiM napisał:

zakładam, że tej feralnej R nie ma

Dotyczy jesli nie działa R.K.:

Kilka miesięcy(2-3) ktoś miał taki problem z nową kartą sim Play - wizyta w salonie pomogła - jakiś bardziej rozgarnięty pracownik włączył odpowiednia opcję.

Jeśli jednak problem pojawił się po przejściu z 8.7.12 na 19 to format i ponowne wgranie sugeruję.

Edited by dzidexx

Z tą aktualizacją, bateria trzyma znacznie krócej niż na wcześniejszej aktualizacji. Teraz wyciągam max 5h20min SoT, a przy takim samym użytkowaniu byłem w stanie wyciągnąć nawet 8h ... No cóż czekam na kolejną aktualizację która może coś zmieni :-)

• Like 1

No to nie wiem jak mam się odnieść, na moim Mi8 w tej chwili SoT wynosi 2h41min od ponad 8 godzin na baterii; cały czas LTE, bluetooth, przesłuchałem dwie płyty na słuchawkach. Na ten moment mam 64% baterii.

U mnie 1g7minut ekran baterią od 6.5h. pół godziny Endomondo z tidalem i 67% bateria. 

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Dotyczy jesli nie działa R.K.:

Kilka miesięcy(2-3) ktoś miał taki problem z nową kartą sim Play - wizyta w salonie pomogła - jakiś bardziej rozgarnięty pracownik włączył odpowiednia opcję.

14 godzin temu, SLiM napisał:

Co to znaczy nie przechodzi ? Nie masz w roamingu danych pakietowych ? Może masz blokadę transferu danych w roamingu ?
*111*51*3# sprawdzenie stanu blokady
*111*51*2# zdjęcie blokady
*111*51*1# blokada transferu danych

Nowe kary w Play mają z automatu blokadę danych pakietowych w roamingu, nie potrzebna jest wizyta w salonie, można zdjąć samemu.

Pytanie od laika.

Mi6 - MIUI 8.2.1.

Jak zaktualizaować? Wgrywać po kolei czy od razu najnowszy? Chiałbym uniknać skazowania danych i aplikacji.

8 minut temu, Ola100 napisał:

Robisz kopię zapasową i wygrywasz od razu najnowszy ROM. 

Dziekuję. A kopia potrzebna tylko w razie niepowodzenia?

Acid ktoś zjadł przecinek i tak samo w czyszczeniu plików

a7b39246368587fcabe048613b972954.jpga0ea29dce4fdbb8c4ccc2905b303dd7e.jpg

//Nezu: Tak ciężko poprawnie wstawić zdjęcia, aby nie zajmowały 3/4 strony?

Guest

@bonk1990 Jeśli będziesz aktualizować miui do najnowszej wersji to tak, ale jeśli chcesz zainstalować na czysto miui, to wtedy, jeśli nie chcesz ustawiać wszystkiego od nowa, to musisz przywrócić kopię. 

Edited by Guest

Dźwięk SMS naprawili a powiadomienia zrypali

Czy działa wam dźwięk mesengera i powiadomień? Bo u mnie tylko wibra dźwięku nie ma na obu telefonach

Edited by firefighter

2 godziny temu, atomrat napisał:
Acid ktoś zjadł przecinek i tak samo w czyszczeniu plików

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

O tym samym pisałem w dziale o błędach MIUI 10, gdzie stwierdzono że tak jest w każdym ROMie więc prawdopodobnie jest to celowy zabieg i tak ma być ...

Otóż nie ...

Otrzymałem screen od użytkownika[mention=40332]hej[/mention] który jest na ROMie China i tam nie ma tego problemu. Normalnie jest przecinek/kropka pomiędzy cyframi. Tak więc my mamy coś skopane.

5bdeda51e66386e1fecfb383737fbe1d.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.