Skocz do zawartości

TWRP nie widzi pamieci


SQTER72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po ostatniej aktualizacji cotygodniowej TWRP przestał widzieć dysk i mam następujący komunikat: "TWRP has detected an unmodified partition. TWRP can leave your partition unmodified to make it easier for you to take official updates. TWRP will be unable to prevent the stock ROM from replacing from replacing TWRP and will not offer to root your device. installing zips or performing adb operations may still modify the system partition" Mam TWRP 3.2 od kilku miesięcy nie było problemu , chciałem dziś zainstalować MIUI 8.7.12 ver. 2 i zonk. 

czy ktoś ma pomysł jak przywrócić widocznosc partycji dysku bez robienia wipe data?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@SQTER72 rozwiązanie jest proste - aktualizacja twrpTWRP do najnowszej wersji 3.2.3-0

* Fix automatic installing of OTA zips on encrypted devices
* Remove SuperSU from TWRP
* Support both md5 and md5sum file extensions when doing MD5 checking for zip files

Do pobrania z: dl.twrp.me/nazwa_kodowa_telefonu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38028]SQTER72[/mention] rozwiązanie jest proste - aktualizacja twrpTWRP do najnowszej wersji 3.2.3-0
* Fix automatic installing of OTA zips on encrypted devices* Remove SuperSU from TWRP* Support both md5 and md5sum file extensions when doing MD5 checking for zip files

Do pobrania z: dl.twrp.me/nazwa_kodowa_telefonu/

Ale nie ma 3.2.3 lithium, najnowsze jest 3.2.1 które nie widzi data

Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...