Skocz do zawartości

[MOD] MIUI10 Camera MOD dla MI4C


SLiM

Rekomendowane odpowiedzi

Zmodyfikowana aplikacja Aparatu z MIUI10 dla MI4C. 

  • Odblokowane praktycznie wszystkie ukryte tryby dostępne dla MI4C
  • Odszumianie w zdjęciach i filmach.
  • Migawka bezzwłoczna ( Zero Shutter Lag ) 
  • Tryb ostrzenia AF
  • Zapisz wiek na zdjęciu
  • Film w 4k przy ponownym uruchomieniu nie jest teraz resetowany

gvJybYQl.pngz1KRxbCl.pngRGnAgZ9l.jpg

Qxx5ckyl.pngVdKTTMFl.pngfw6fpRml.png

 

Paczka do instalacji w TWRP: twrp-camera.mod.mi4c.zip

Paczka do instalacji w Magisk: magisk-module-camera.mod.mi4c.zip

Moduł do instalacji w Magisk.

Jak nie chcemy korzystać z tej przerobionej wersji to wystarczy wyłączyć moduł w Magisk i zrestartować telefon, wrócimy do domyślnej aplikacji aparatu.

q1TrKlZl.pngNNCBizal.jpg


 

 

Edytowane przez SLiM
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, simcold napisał:
Dziala tylko na mi4c? Poprosze o linka do watku.


Nie mam pojęcia, na 4pda to jest taki śmietnik że nie można nic znaleźć. Ja to znalazłem w wątku Mi4C i dla tego tu umieszczam.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=692986&view=findpost&p=56980817

 

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2018 o 13:32, SLiM napisał:

W przypadku instalacji na najnowszej wersji xiaomi.eu 8.7.12 dla MI4C należy zrobić miejsce na partycji system, inaczej modyfikacja się nie zainstaluje.

cLzfN51l.png

@mgreta36 specjalnie dodałem info o tym że w ostatniej wersji nie ma miejsc na system i że się nie zainstaluje ten mod, zapoznałeś się z tym , zrobiłeś miejsce na system ?? Wystarczy wywalić tego pilota którego można potem pobrać ze sklepu i zainstaluje się w tedy na data ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SLiM napisał:

@mgreta36 @Dario dodałem moduł dla Magisk z tą zmodyfikowaną apk aparatu ;-) Sprawdziłem na 8.7.19 i działa bez problemu.

Wczoraj instalowałem , przez magisk i działał dziś ściągnąłem i nie dział , z tego co pamiętam wczorajsza paczka miała 14mb a ta ma 3.4 mb , nie mam jak sprawdzić bo jestem po formacie .

23 godziny temu, SLiM napisał:

@mgreta36 @Dario dodałem moduł dla Magisk z tą zmodyfikowaną apk aparatu ;-) Sprawdziłem na 8.7.19 i działa bez problemu.

Wczoraj instalowałem , przez magisk i działał dziś ściągnąłem i nie dział , z tego co pamiętam wczorajsza paczka miała 14mb a ta ma 3.4 mb , nie mam jak sprawdzić bo jestem po formacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolc poprzednia paczka to był port aparatu z A1 , całkiem inne opcje, niektóre nie działały na MI4C. Ta paczka aktualna dla Magisk to jest to samo co do instalacji w twrp, ten sam aparat. Specjalnie sprawdziłem i działa bez problemu, wgrałem moduł i mam nowe opcje w aparacie jak wyłączę i zrobię restart to wraca stara apk ta stock. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLiM Działa, wiem :). U mnie zaskoczyło oczywiście od razu. Nie mam Magiska, instalowałem z TWRP. Super to wygląda i jak znajdę trochę czasu to pocieszę się tym MODem. 

Dzięki, że Ci się chciało, coraz mniej użyszkodników naszego telefonu, to i każda modyfikacja jest na wagę złota.

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...