SLiM

[MOD] MIUI10 Camera MOD dla MI4C

Recommended Posts

Zmodyfikowana aplikacja Aparatu z MIUI10 dla MI4C. 

• Odblokowane praktycznie wszystkie ukryte tryby dostępne dla MI4C
  • Odszumianie w zdjęciach i filmach.
  • Migawka bezzwłoczna ( Zero Shutter Lag ) 
  • Tryb ostrzenia AF
  • Zapisz wiek na zdjęciu
  • Film w 4k przy ponownym uruchomieniu nie jest teraz resetowany

gvJybYQl.pngz1KRxbCl.pngRGnAgZ9l.jpg

Qxx5ckyl.pngVdKTTMFl.pngfw6fpRml.png

Paczka do instalacji w TWRP: twrp-camera.mod.mi4c.zip

Paczka do instalacji w Magisk: magisk-module-camera.mod.mi4c.zip

Moduł do instalacji w Magisk.

Jak nie chcemy korzystać z tej przerobionej wersji to wystarczy wyłączyć moduł w Magisk i zrestartować telefon, wrócimy do domyślnej aplikacji aparatu.

q1TrKlZl.pngNNCBizal.jpg

Edited by SLiM
  • Like 1
  • Thanks 1

58 minut temu, simcold napisał:
Dziala tylko na mi4c? Poprosze o linka do watku.

Nie mam pojęcia, na 4pda to jest taki śmietnik że nie można nic znaleźć. Ja to znalazłem w wątku Mi4C i dla tego tu umieszczam.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=692986&view=findpost&p=56980817

Edited by SLiM

Zainstalowałem. Trochę się grzeje, jak to Mi4c ;). Jutro jeszcze protestuję. Odszumianie działa.
Dzięki za wrzutkę.
Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Dnia 19.07.2018 o 13:32, SLiM napisał:

W przypadku instalacji na najnowszej wersji xiaomi.eu 8.7.12 dla MI4C należy zrobić miejsce na partycji system, inaczej modyfikacja się nie zainstaluje.

cLzfN51l.png

@mgreta36 specjalnie dodałem info o tym że w ostatniej wersji nie ma miejsc na system i że się nie zainstaluje ten mod, zapoznałeś się z tym , zrobiłeś miejsce na system ?? Wystarczy wywalić tego pilota którego można potem pobrać ze sklepu i zainstaluje się w tedy na data ;) 

• Like 1

@mgreta36 @Dario dodałem moduł dla Magisk z tą zmodyfikowaną apk aparatu ;-) Sprawdziłem na 8.7.19 i działa bez problemu.

Edited by SLiM

23 godziny temu, SLiM napisał:

@mgreta36 @Dario dodałem moduł dla Magisk z tą zmodyfikowaną apk aparatu ;-) Sprawdziłem na 8.7.19 i działa bez problemu.

Wczoraj instalowałem , przez magisk i działał dziś ściągnąłem i nie dział , z tego co pamiętam wczorajsza paczka miała 14mb a ta ma 3.4 mb , nie mam jak sprawdzić bo jestem po formacie .

23 godziny temu, SLiM napisał:

Wczoraj instalowałem , przez magisk i działał dziś ściągnąłem i nie dział , z tego co pamiętam wczorajsza paczka miała 14mb a ta ma 3.4 mb , nie mam jak sprawdzić bo jestem po formacie .

@kolc poprzednia paczka to był port aparatu z A1 , całkiem inne opcje, niektóre nie działały na MI4C. Ta paczka aktualna dla Magisk to jest to samo co do instalacji w twrp, ten sam aparat. Specjalnie sprawdziłem i działa bez problemu, wgrałem moduł i mam nowe opcje w aparacie jak wyłączę i zrobię restart to wraca stara apk ta stock. 

@SLiM Działa, wiem :). U mnie zaskoczyło oczywiście od razu. Nie mam Magiska, instalowałem z TWRP. Super to wygląda i jak znajdę trochę czasu to pocieszę się tym MODem. 

Dzięki, że Ci się chciało, coraz mniej użyszkodników naszego telefonu, to i każda modyfikacja jest na wagę złota.

:razz:

Zaktualizowałem pliki w etc potrzebne do prawidłowego działania aplikacji.

Poprawiona opcja Zapisz wiek w zdjęciu, teraz jest właściwa ikonka gender :grin:

RGnAgZ9l.jpg

Edited by SLiM