Skocz do zawartości

Przejściówka z usb-c na jack 3.5 mm.. A może jednak nie ?


AfgFire

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 
Nie długo otrzymam swoją Mi 8 i głowiłem się jaką zakupić przejściówkę do słuchania muzyki (dobrej jakości itd).
W tym momencie wpadłem na pomysł taki... Jeżeli Mi 8 ma USB C to może na to USB C podłączyć kartę dźwiękowa. 
Więc znalazłem coś takiego - dodocool Hi-Res USB-C to 3.5mm lub GGMM A1

Co o tym myślicie ? Wygląda ciekawie :-D

Jeżeli nie to co polecacie zakupić za przejście z USB-C na Jack?

Pozdrawiam :!:

Edytowane przez AfgFire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz inwestować w zewnętrzny DAC to proponuję kupić coś markowego typu FiiO K1, FiiO A1, smsL Idol+, Creative E1, FiiO E06 Fujiyama, etc.

Sam mam zamiar kupić Idol+. Pamiętaj tylko, że takie coś ma rację bytu w przypadku plików muzycznych dobrej jakości (zapomnij o MP3 128kbps, najlepiej w ogóle o MP3 :D) i dobrych słuchawek.

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nie testowałem, czytałem jedynie recenzje i chyba jednak zainwestuję w Idea. Na Ali jest za niecałe 400zł i przebija wszystkie podobne sprzęty. Kabelka szukałem, ale nie znalazłem nic krótkiego niestety. Fajnie jakby ten DAC miał jeszcze Bluetooth do słuchawek bezprzewodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może jestem głupi, albo głuchy, ale dziwnie mi się słucha muzyki na mi8. Teraz dac wbudowany czy cokolwiek ma telefon jest pomijane i to słuchawki jakby "przetwarzają" dźwięk? Późno już, ale mam takie wrażenie, że mi5 mi się lepiej słucha. Właśnie sobie przepinam w te i z powrotem. Na mi5 fajny basik, dźwięk jakby taki przestrzenny, a na mi8 jakiś stlumiony, metaliczny, nie wiem jak to określić ale w mi5 jestem otoczony dźwiękiem, a tu jakby jest tak dziwnie wąsko xd nie jestem audiofilem i pewnie jakbym sobie nie porównał to bym nie słyszał różnicy. Nie używam na obydwu eq, ani mi sound. Do mi8 podpinalem słuchawki przez przejściówkę z zestawu a do mi5 normalnie przez jack.

 

To teraz bez zewnętrznego dac nie da się posłuchać muzyki? 

 

 

Edit. Teraz słucham jakies nowe piosenki i jest całkiem okej xd a na utworach z lat 60-70 było gorzej w porównaniu z mi5. Nic z tego nie rozumiem 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...