Michacy

Always On Display

Recommended Posts

Telefon jeszcze do mnie leci, więc nie mam jak sprawdzić, ale jestem ciekaw czy ktoś z Was sprawdzał jak dokładnie działa AOD w Mi8? Czy przesuwa się chociaż minimalnie podświetlony obszar, żeby uniknąć wypalenia, tak jak robi to Samsung?

Przesuwa się co jakiś czas, zaobserwowałem że przemieszcza się od góry do środka ekranu.

No i bzdurą jest że pokazuje tylko datę i czas, bo pokazuje też powiadomienia, m. in. Facebook, Messenger, SMSy, nieodebrane połączenia

No to super, że nie stoi w miejscu, a odnośnie powiadomień to zdaje się, że nie ma ich po prostu na MIUI Polska, dlatego tak ludzie piszą.

4 minuty temu, Michacy napisał:

No to super, że nie stoi w miejscu, a odnośnie powiadomień to zdaje się, że nie ma ich po prostu na MIUI Polska, dlatego tak ludzie piszą.

Tego nie wiem, ale jutro prawdopodobnie wyrzucę MIUI Polska i dam znać, być może trzeba po prostu włączyć te powiadomienia, tak jak na romie China

19 godzin temu, johnny1836 napisał:

Tego nie wiem, ale jutro prawdopodobnie wyrzucę MIUI Polska i dam znać, być może trzeba po prostu włączyć te powiadomienia, tak jak na romie China

Trzeba włączyć :) Czego większość ludzi nie robi. Pisali gdzieś o tym tutaj

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Zawsze włączony

Zauważyłem jednak, że pomimo dodanych uprawnień to nie wyświetlają się mi ikonki np. WhatsApp-a. Na China działało.

Guest
This topic is now closed to further replies.