Skocz do zawartości

Mi5 sam sie wyłącza, ciezko go uruchomic


lycha

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Skonczyla mi sie gwarancja w moim mi5 i telefon odmowil posluszenstwa. Problem opisuje ponizej.

Telefon wylacza sie po dowolnym czasie od jego wlaczenia mimo naladowania baterii. Potrafi wylaczyc sie po 5 sekundach jak i po 2 godzinach. Uruchomienie ponowne telefonu jest takze zalezne od jego wolnej woli(ktorej urządzenie elektryczne nie powinno posiadac). Czasem uda sie wlaczyc tryb fastboot, czasem nie. Jednak nie zawsze uruchomienie tego trybu daje mi gwarancje uruchomienia telefonu. Czasem jak go wlaczam to pojawi sie ekran z logiem mi, a czasem jakby totalnie zdechl. Podlaczenie pod ladowanie telefonu takze jest loteria. Czasem sie laduje, a czasem nie wykrywa nic. 

Zrobilem juz twardy reset. Jednak nic to nie pomoglo. Zastanawiam sie czy oddanie telefonu do serwisu moze cokolwiek pomoc. Jezeli macie jakies spostrzezenia lub porady to jestem chetny je przeczytac. 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wgrywałeś już od nowa czysty rom? Jeśli dzieje się tak bez względu na wgrany system to wygląda, jakby się zimnu lut zrobił i raz łapie styk a raz nie. Przy płytach głównych komputerów niektórzy domowi spece wygrzewają je w pierniku (oczywiście nie za wysoka temperatura, żeby nie popalić) ale nie wiem jak to zadziała z telefonem w całości, zwłaszcza z baterią, która mogła by wybuchnąć, także nie polecam. Może w serwisie przelutują to i owo i ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...