Jump to content

Mi band 1s - przestał mierzyć kroki

wlodi5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Odkąd wymieniłem pasek na zamiennik opaska przestałą mierzyć kroki. Wątpię, czy ma to związek, raczej zbieg okoliczności. Opaska miała przez jakiś czas problem z pomiarem pulsu, mierzył go prawidłowo, jednak podczas aktywności, np. biegania, mierzyła przez pierwsze kilka minut, po czym się poddawała i pomagało tylko rozpoczęcie  w aplikacji aktywności od nowa i tak bez końca. Zauważyłem na powierzchni sensora lekkie przezroczyste otarcie, lub klej którym kleiłem starą opaskę, w każdym razie niczym nie mogę tego usunąć. Nie sądzę, żeby pulsometr miał jakiś związek z akcelerometrem, który zapewne odpowiada za pomiar kroków, jednak na tym drugim bardziej mi zależy. Opaska zlicza dziwnie małe ilości w ciągu dnia, koło 300-400, czasem zareaguje na mocne machnięcie, gdy trzymam samą opaskę w ręce, po zatrzymaniu ruchu zlicza jeszcze przez chwilę z 1-2 kroki po czym sie zatrzymuje. Podczas chodzenia stoi w miejscu. Ktoś spotkał się z takim problemem ? Testowany był na dwóch telefonach, ten drugi przywrócony do ustawień fabrycznych.

Edited by wlodi5

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...