Skocz do zawartości

Język angielski w miband 3 a notyfikacje


kramarz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, pkonrad said:

Masz opaskę w wersji china bo innych narazie nie ma. Soft masz chiński. Jeśli chodzi o powrót do oryginału to jeśli wyjdzie nowszy oryginalny firmware, to nowa wersja Mi Fit automatycznie Ci zaktualizuje opaskę.

ok, dzieki! sprobuje z polska wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, pkonrad said:

Jakiej wersji Mi Fit używasz ? Oryginalnej czy tą którą wgrywałeś PL firmware?

miałem oryginalna, odinstalowałem wgrałem tą z pierwszego posta, zrobiła update firmware'u, i jej używam, mam ją odinstalować i zainstalować oryginalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz i podłącz na nowo opaskę do MiFit, zrestartuj telefon, zmień język telefonu na angielski i z powrotem na polski. Jak to nie pomoże to odinstaluj o zainstaluj Mi Fit od nowa (ten przerobiony). Któraś z tych czynności powinna pomóc.

 

Edit:

W uprawnieniach dla Mi Fit masz wszystko włączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, pkonrad said:

Odłącz i podłącz na nowo opaskę do MiFit, zrestartuj telefon, zmień język telefonu na angielski i z powrotem na polski. Jak to nie pomoże to odinstaluj o zainstaluj Mi Fit od nowa (ten przerobiony). Któraś z tych czynności powinna pomóc.

ok, znalazłem przyczyne... miband tools nawala, notyfikacje z appki mi fit dzialaja ok, bede sie musial przerzucic na mi fit w takim razie :( dzieki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ok, znalazłem przyczyne... miband tools nawala (...)

 

Też mam miband tools i zauważyłem takie krzaki tylko przy długich SMSach. Reszta powiadomień przechodzi. Przed chwilą wyłączyłem smsy z toolsów a włączyłem w mifit i działa ... tylko teraz nie mam filtrów treści itp. :/

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...