Skocz do zawartości

Wymuszanie połączeń z odpowiedniego sima


birdm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanie, czy istnieje możliwość "przypisania" sim'a do kontaktu? Chodzi o to, że np do pana Iksińskiego zawsze dzwonię z sima 1, a do Kowalskiego zawsze z sima 2. Oczywiście za każdym razem muszę ręcznie wybierać, z której karty dzwonię do wybranego kontaktu. Czy jest możliwość zdefiniowania domyślnej karty dla kontaktu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Mam pytanie, czy istnieje możliwość "przypisania" sim'a do kontaktu? Chodzi o to, że np do pana Iksińskiego zawsze dzwonię z sima 1, a do Kowalskiego zawsze z sima 2. Oczywiście za każdym razem muszę ręcznie wybierać, z której karty dzwonię do wybranego kontaktu. Czy jest możliwość zdefiniowania domyślnej karty dla kontaktu?
 
Również mnie to interesuje.

Jeśli wykonało się połączenie do kontaktu to jest wybrana domyślna karta i po 5 sekundach zostanie użyta do połączenia. Nie można tego jednak przypisać jak np domyślnego dzwonka. Po restarcie zdaje się znika pamiętanie z czego się dzwoniło. Można ustawić kartę jako domyślna do wszystkich połączeń i osobno do internetu ale nie o to tu chodzi.

Ma ktoś na to jakiś sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Dzięki za info, sprawdzę. Niemniej szkoda, że trzeba do tego wykorzystać zewnętrzną apkę. W sumie to nie jest jakaś skomplikowana opcja, a dialer od Xiaomi jest całkiem przyjemny. Fajnie by było, gdyby mógł to obsługiwać...
Ta zewnętrzna apka to najlepszy dialer jaki widziałem. Ma mnóstwo możliwości konfiguracji, począwszy od strony wizualnej.

Jeśli chodzi o dual sim, to można zapisać do konkretnego kontaktu któraś kartę, można ustawić wzór (np. Do numerow xxx 555 xxx będzie zawsze dzwonił z karty nr 2).

Przepotężna aplikacja i warto naprawdę ją kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...