Jump to content

Recommended Posts

• Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po pierwsze - niekoniecznie wszędzie i każdy ma bez limitu (np. w roamingu). Różnie to bywa. Po drugie - nie chodzi tu tylko o opłaty, ale też o mechanizm wymuszonej zamiany SMS na MMS przy przek

MIUI 10 8.7.12 Poprawki tłumaczenia Optymalizacja szybkości odblokowania twarzą Pozostałe urządzenia z aktualizacją do MIUI 10 Poprawione szczegóły motywów i brak dźwięków N

@Heisenberg @srgn1 pytanie było "czy pasek powiadomień na Miui 10 da się w jakiś magiczny sposób rozszerzyć do 6 ikonek w poziomie ??" więc moja odpowiedź była adekwatna do pytania  Nie było mowy o ko

Posted Images

3 godziny temu, GregorJan napisał:

Na Redmi 4X po wybraniu "Pobierz" pokazuje się taki komunikat i nie daje się pobrać.

Sciagnij z linku na telefon i zainstaluj z poziomu aktualizacji. 

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...
1 godzinę temu, QBAQ napisał:

Dzięki za procent baterii w Mi 8

Też chcę!
Masz to w standardzie i u mnie po prostu nie ma, czy to jakiś motyw?

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

Nie.
To beta.
Poza tym podejrzewam że poprawna instalacja + fullwipe bez przywracania danych załatwi 99% problemów. Dużo ich tu wynika z instalowania na stare wersję, modyfikacji telefonu i przywracania backupu.

Ja sam pisałem że telefon zwolnił.
Obecnie - rakieta!
Chyba u mnie magisk 16.6 coś psuł, bo zabroniłem wipe dalvik/cavhe + reinstal magiska 16.0 i pyk!

Wsio gra

U mnie na RN4X generalnie wszystko ładnie śmiga. Jest kilka niedociągnięć związanych z tłumaczeniem lub nakładającymi się na siebie opisami ale to z czasem zostanie wyeliminowane. Szkoda, że nadal coś nadmiernie drenuje baterię gdy telefon jest na czuwaniu.

• Like 1

Witam. Wiem że pewnie zostało to już powiedziane ale mam problem z instalacją miui10. Od dość dawna nie robiłem aktualizacji ale skosiła mnie ta "10" . Niestety podczas instalacji przez twrp jak wcześniej wyskakuje error 7 . Ściągnięty plik taki jak w załączniku. Z góry dziękuję za info. 

Screenshot_2018-07-16-23-01-42-971_com.android.fileexplorer.png

3 minuty temu, lukaszbogusz napisał:

Witam. Wiem że pewnie zostało to już powiedziane ale mam problem z instalacją miui10. Od dość dawna nie robiłem aktualizacji ale skosiła mnie ta "10" . Niestety podczas instalacji przez twrp jak wcześniej wyskakuje error 7 . Ściągnięty plik taki jak w załączniku. Z góry dziękuję za info. 

Screenshot_2018-07-16-23-01-42-971_com.android.fileexplorer.png

zaktualizuj twrp

1 godzinę temu, Robcik napisał:

U mnie na RN4X generalnie wszystko ładnie śmiga. Jest kilka niedociągnięć związanych z tłumaczeniem lub nakładającymi się na siebie opisami ale to z czasem zostanie wyeliminowane. Szkoda, że nadal coś nadmiernie drenuje baterię gdy telefon jest na czuwaniu.

Nie chwal ja to zrobiłem i zaczęły się problemy:) jak więcej aptek włączonych(poweramp, endo,mapa i dotego coś jeszczel) to kilka razy wszystko wywalił. Dwa razy(może więcej) dziwna sytuacja muzyka leciała i na słuchawkach i na głośniku. A co do baterii to u mnie genialnie przez 6 godzin ok 1%

7 godzin temu, Glab napisał:

Nie chwal ja to zrobiłem i zaczęły się problemy:) jak więcej aptek włączonych(poweramp, endo,mapa i dotego coś jeszczel) to kilka razy wszystko wywalił. Dwa razy(może więcej) dziwna sytuacja muzyka leciała i na słuchawkach i na głośniku. A co do baterii to u mnie genialnie przez 6 godzin ok 1%

Nie mam zainstalowanych zbyt wielu aplikacji, nie korzystam z mediów społecznościowych i prawdę mówiąc nigdy nie miałem większych problemów ze stabilnością. Tylko od kilku aktualizacji mam nadmierne zużycie baterii. Z ciekawości wróciłem do Globala i tam bateria trzymała jak należy. Liczyłem na to, że może w MIUI 10 to poprawią. Choć jak widać nie u wszystkich wygląda to jednakowo.

Po instalacji 8.7.12 na RN 4X w Ustawieniach/o telefonie/Wersja MIUI nie działają "trzy kropeczki" ani też "sprawdź dostępność aktualizacji". Da się zauważyć większy drenaż baterii.

38 minut temu, migjed napisał:

Po instalacji 8.7.12 na RN 4X w Ustawieniach/o telefonie/Wersja MIUI nie działają "trzy kropeczki" ani też "sprawdź dostępność aktualizacji". Da się zauważyć większy drenaż baterii.

Spróbuj wyczyścić dane dla Aktualizacji.

U mnie na Note5A Lite nie działa dioda powiadomień i jak zwykle za każdym razem po aktualizacji wywala mi błędy w aplikacjach typu facebook , messenger , wszystkie gry - i czyszczenie danych nic nie daje. 

Hej, dziś dokonałem aktualizacji mojego MiNote 2 do najnowszej wersji i pojawiły się problemy... mianowicie po aktualizacji i ponownym uruchomieniu wywala mi aplikacje interfejs. CO może być przyczyną tego? Niestetu nie moge podejżeć wiecej błędów bo telefon sie automatycznie wygasza. 

Z góry dziekuje za podpowiedzi :) 

Screenshot_2018-07-17-17-19-51-328_com.miui.home.png

Hello pytanie!
Mam Redmi 5 Plus, soft 7.1.2., MIUI 9.6.2 i próbuję zainstalować przez aktualizację z poziomu telefonu (wskazuję plik .zip z MIUI 8.7.2)  po czym wywala mi błąd, ze mam spóbować przez flashboot'a. Czy muszę mieć odblokowanego bootloadera ?

Nie wiem czy na MIUI10 ten trik działa ale na 9 można wejść w oszczędzanie baterii w aplikacjach, nacisnąć te trzy kropeczki w prawym górnym rogu i wybrać "wyłącz oszczędzanie baterii". Wtedy lista zmienia się na szarą i powiadomienia działają jak trzeba. Chociaż akurat z Whatsapp i Gmail to powiadomienia działają nawet z włączonym oszczędzaniem, to jest trik dla mniej oczywistych aplikacji, których twórcy MIUI więc nie wrzucili na białą listę.

• ZduneX25 changed the title to MIUI 8.7.12
  • ZduneX25 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...