mrosi

MIUI 8.7.12

Recommended Posts

2 godziny temu, mrosi napisał:

Wątpię, bo z tego co widzę, projekt paczki dodatków MIUI Polska został (chyba) porzucony. Musiałby się wypowiedzieć @Acid.

Mnie też tego brakuje, więc posiłkuję się paczką, która była dostępna wcześniej: http://miuipolska.pl/d/Acid/Dodatki_MIUIPolska_20052017.zip

Ale przecież w tej paczce masz Xperia™ keyboard (com.sonyericsson.textinput.uxp-1.apk ) to nie wiem skąd wam się wzięła ta klawiatura MIUI ? Po za tym jaki to problem dodać ją jako domyślną do miuipolska bez potrzeby instalacji jakiś paczek.

1 minutę temu, SLiM napisał:

Ale przecież w tej paczce masz Xperia™ keyboard (com.sonyericsson.textinput.uxp-1.apk ) to nie wiem skąd wam się wzięła ta klawiatura MIUI ? Po za tym jaki to problem dodać ją jako domyślną do miuipolska bez potrzeby instalacji jakiś paczek.

Ech... Na początku była to "klawiatura Xperia". Potem była "klawiaturą MIUI"...

Dzięki za link. :) 

• Like 1

3 minuty temu, mrosi napisał:

Ech... Na początku była to "klawiatura Xperia". Potem była "klawiaturą MIUI"...

Dzięki za link. :) 

Nie rozumiem tego sentymentu, no cóż każdy ma swojego bzika :) 

Spoiler

W MiuiPro mają te Xperia™ keyboard  jako domyślną, czyli im też musi się bardzo podobać :D 

• Like 2

3 godziny temu, GregorJan napisał:

Na Redmi 4X po wybraniu "Pobierz" pokazuje się taki komunikat i nie daje się pobrać.

Sciagnij z linku na telefon i zainstaluj z poziomu aktualizacji. 

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

Dzięki za procent baterii w Mi 8

Też chcę!
Masz to w standardzie i u mnie po prostu nie ma, czy to jakiś motyw?

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

Nie wiem jak można wypuszczać tak niedopracowaną wersję, przecież tu każdy jakieś dziwne problemy ma... Strach to instalować.

Nie.
To beta.
Poza tym podejrzewam że poprawna instalacja + fullwipe bez przywracania danych załatwi 99% problemów. Dużo ich tu wynika z instalowania na stare wersję, modyfikacji telefonu i przywracania backupu.

Ja sam pisałem że telefon zwolnił.
Obecnie - rakieta!
Chyba u mnie magisk 16.6 coś psuł, bo zabroniłem wipe dalvik/cavhe + reinstal magiska 16.0 i pyk!

Wsio gra

U mnie na RN4X generalnie wszystko ładnie śmiga. Jest kilka niedociągnięć związanych z tłumaczeniem lub nakładającymi się na siebie opisami ale to z czasem zostanie wyeliminowane. Szkoda, że nadal coś nadmiernie drenuje baterię gdy telefon jest na czuwaniu.

• Like 1

Witam. Wiem że pewnie zostało to już powiedziane ale mam problem z instalacją miui10. Od dość dawna nie robiłem aktualizacji ale skosiła mnie ta "10" . Niestety podczas instalacji przez twrp jak wcześniej wyskakuje error 7 . Ściągnięty plik taki jak w załączniku. Z góry dziękuję za info. 

Screenshot_2018-07-16-23-01-42-971_com.android.fileexplorer.png

3 minuty temu, lukaszbogusz napisał:

Witam. Wiem że pewnie zostało to już powiedziane ale mam problem z instalacją miui10. Od dość dawna nie robiłem aktualizacji ale skosiła mnie ta "10" . Niestety podczas instalacji przez twrp jak wcześniej wyskakuje error 7 . Ściągnięty plik taki jak w załączniku. Z góry dziękuję za info. 

Screenshot_2018-07-16-23-01-42-971_com.android.fileexplorer.png

zaktualizuj twrp

RN4X - aktualizacja 8.7.12 pobrana i zainstalowana 16.07.
Aplikacja Gazeta.pl zaczęła wywalać błąd.
Dane aplikacji wyczyszczone.

W czym może być problem?5b4c28a072e16ebefaa0e3a588802efb.jpg

1 godzinę temu, Robcik napisał:

U mnie na RN4X generalnie wszystko ładnie śmiga. Jest kilka niedociągnięć związanych z tłumaczeniem lub nakładającymi się na siebie opisami ale to z czasem zostanie wyeliminowane. Szkoda, że nadal coś nadmiernie drenuje baterię gdy telefon jest na czuwaniu.

Nie chwal ja to zrobiłem i zaczęły się problemy:) jak więcej aptek włączonych(poweramp, endo,mapa i dotego coś jeszczel) to kilka razy wszystko wywalił. Dwa razy(może więcej) dziwna sytuacja muzyka leciała i na słuchawkach i na głośniku. A co do baterii to u mnie genialnie przez 6 godzin ok 1%

Czy w miui 10 dalej jest ten brzydki i nieporadny sposób odpowiedzi na powiadomienia z pasku powiadomien? W globalu bardzo mi się podoba wiem, że tu wcześniej na eu był zupełnie inny

A mam pytanie jak wyłączyć ten denerwujący dźwięk usuwania aplikacji ,zdjęć z galerii czy plików z pamięci?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Wciąż nie mogę usunąć z galerii zrzutów ekranu. Usuwa się, ale po ponownym wejściu do galerii zrzut pojawia się od nowa. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? 

Mi6

7 godzin temu, Glab napisał:

Nie chwal ja to zrobiłem i zaczęły się problemy:) jak więcej aptek włączonych(poweramp, endo,mapa i dotego coś jeszczel) to kilka razy wszystko wywalił. Dwa razy(może więcej) dziwna sytuacja muzyka leciała i na słuchawkach i na głośniku. A co do baterii to u mnie genialnie przez 6 godzin ok 1%

Nie mam zainstalowanych zbyt wielu aplikacji, nie korzystam z mediów społecznościowych i prawdę mówiąc nigdy nie miałem większych problemów ze stabilnością. Tylko od kilku aktualizacji mam nadmierne zużycie baterii. Z ciekawości wróciłem do Globala i tam bateria trzymała jak należy. Liczyłem na to, że może w MIUI 10 to poprawią. Choć jak widać nie u wszystkich wygląda to jednakowo.

U mnie cały czas powraca na ekranie blokady widget odtwarzacza muzyki od xiaomi. Wkurzające, mam wrażenie że to idzie wraz z powiadomieniami.

6 minut temu, MST napisał:

powraca na ekranie blokady widget odtwarzacza muzyki

Jaki masz motyw?

@Heisenberg nie jestem SLiM, ale mogę odpowiedzieć - Weather M8, dostępna w Sklepie Play, a w MiuiPro preinstalowana ;)

• Like 1

Po instalacji 8.7.12 na RN 4X w Ustawieniach/o telefonie/Wersja MIUI nie działają "trzy kropeczki" ani też "sprawdź dostępność aktualizacji". Da się zauważyć większy drenaż baterii.

38 minut temu, migjed napisał:

Po instalacji 8.7.12 na RN 4X w Ustawieniach/o telefonie/Wersja MIUI nie działają "trzy kropeczki" ani też "sprawdź dostępność aktualizacji". Da się zauważyć większy drenaż baterii.

Spróbuj wyczyścić dane dla Aktualizacji.

30 minut temu, Robcik napisał:

Spróbuj wyczyścić dane dla Aktualizacji.

Mam zaćmienie:-) Gdzie to wyczyścić? 

25 minut temu, migjed napisał:

Mam zaćmienie:-) Gdzie to wyczyścić? 

Ustawienia/Zainstalowane/Aktualizacje i na dole po prawej stronie masz wyczyść dane.

• Like 1

1 minutę temu, Robcik napisał:

Ustawienia/Zainstalowane/Aktualizacje i na dole po prawej stronie masz wyczyść dane

Czysta magia:-D Pomogło. Dziękuję za pomoc.

U mnie na Note5A Lite nie działa dioda powiadomień i jak zwykle za każdym razem po aktualizacji wywala mi błędy w aplikacjach typu facebook , messenger , wszystkie gry - i czyszczenie danych nic nie daje. 

czy komuś też co jakiś czas proces MF_TEST też się wywala? był z tym spokój jakiś czas, a teraz znów powróciło :/ 

Hej, dziś dokonałem aktualizacji mojego MiNote 2 do najnowszej wersji i pojawiły się problemy... mianowicie po aktualizacji i ponownym uruchomieniu wywala mi aplikacje interfejs. CO może być przyczyną tego? Niestetu nie moge podejżeć wiecej błędów bo telefon sie automatycznie wygasza. 

Z góry dziekuje za podpowiedzi :) 

Screenshot_2018-07-17-17-19-51-328_com.miui.home.png

Guest
This topic is now closed to further replies.