Skocz do zawartości

Mi Store we Wrocławiu


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Po Wrocławiu nadszedł czas na Poznań. 20 października w Posnanii otwarcie czwartego Mi Store. Na otwarcie promocje m.in. Pocophone (pierwsze 10 sztuk za 999 zł), Redmi S2 (pierwsze 100 sztuk za 499 zł), Mi Band 3 (100 sztuk za 99 zł). Jakość obrazka nienajlepsza, bo wzięta z Mi Community ;P

813c5dd3-932c-4d7c-89d5-abfe9c0b1d98.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak siedziba firmy. Chyba wcześniej na tym piętrze był Samsung :)

Drugim najemcą jest Xiaomi H.K. Limited producent i dystrybutor urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych i powiązanych z nimi akcesoriów. Podpisana umowa obejmuje wynajem ok. 300 mkw. powierzchni biurowej na piątym piętrze budynku. Kompleks New City został wybrany przez Najemcę jako miejsce lokalizacji pierwszego biura firmy w Polsce.

„Decydując o lokalizacji pierwszej siedziby spółki w Polsce bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy dostępne możliwości. Wybór New City podyktowany był doskonałą ekspozycją budynku, którego lokalizacja zapewni naszym pracownikom rozmaite możliwości dojazdu do pracy” – stwierdził Jason Zhang, EU Sales Manager w Xiaomi H.K. Ltd.

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rock'n'rolla napisał:

Jak ucieka? To dla kogo stawiają nowe biurowce?

Miałem na myśli większą działalność tzn. wywala się wszystko co się da tam gdzie taniej, a zostawia jakieś niewielkie biuro. Centrum serwisowe to raczej nie tam. Oczywiście firmy też się tam przenoszą, żeby podnieść albo utrzymać prestiż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...