Skocz do zawartości

Czy A1 też sam wyłącza aplikacje?


kotlokol

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dzidexx napisał:

Nie znam żadnego Xiaomi, który by miał ten problem

Ja znam, moj poprzedni note3. I nie tylko ja z tego co czytalem na forum. Zwlaszcza z aplikacjami zewnetrznymi jak budzik, czy program do nagrywania rozmow. Dzialaly przez chwile a po jakims czasie nie chcialy sie juz same uruchamiac wtedy gdy powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem A1 na androidzie 8.0 i był spokój
Na oryginalnym 8.1 nie wiem, bo mam Ressurection Remix
Zmieniłem tylko dlatego bo na czystym 8.0 nie działa IKO, ale już wyszedł update do 8.1, więc chyba wrócę
I ogólnie to jeden z dwóch bugów jakie widziałem, drugi to, że klawiatura SwiftKey mrugała, ale to też naprawione

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ubija :D na 8 , 8.1 też . Pokemony, mapa google i uruchomię aparat i pokemony ubite :D 4/64. Czasem dużo więcej aplikacji mam i nie ubije żadnej a czasem 3-4 i ubije. 

Na twoim miejscu dał bym sobie spokój z tym telefonem. Teraz po nieudanej aktualizacji mam problem z blokadą/ przyciskiem oprócz tego że wyczyściło wiadomości SMS. Nie che Blokować widać ze jedno naciśnięcie przycisku uruchamia się dwa razy a widać to bo mruga podświetlenie przycisków. Teraz patrze na 10 przyciśnięć 1 nie zablokował a 2 razy nie odblokował. Ale to różnie następne mogą być 10/10 ok 20/20 a będzie tak ze 5/5 nie będzie działać poprawnie. Tydzień już to chyba naprawiają. Aktualizacje z Bardzo dużym opóźnieniem na 8.1 czekało się 3 miesiące chyba albo dłużej ???

Ja bym dał sobie spokój a ty zrobisz jak będziesz chciał. 

PS przeploty nadal występują, ale tak jak by rzadziej... nie wiem sam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie rozumiesz o co chodzi, kolega wyżej tez nie zna żadnego Xiaomi, który miał by z tym problem a w praktyce prawię większość ma z tym problem ma Miui taką ma optymalizację pamięci świetną.
Przez 3 lata używałem Mi4 z 3GB RAMu I na miuipolska nie było problemu, ani na żadnym AOKP czy lineage, co najwyżej kernel auditor I można po ustawiać, zwłaszcza, że z Xiaomi można zdejmować blokady zachowując gwarancję, w tym z A1, później dam screena od producenta

Teraz mam mi A1 z 4GB RAM i odpalam co chcę I działa

Problem o którym mowa pamiętam z Galaxy S+, no ale on miał 512MB RAMu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...