Skocz do zawartości

Etui / case


Michacy

Rekomendowane odpowiedzi

do Mi 8 Lite ktoś coś poleci aktualnie? 

Fajnie, jakby było cienkie i przeźroczyste, ale to nie są konieczne wymagania.

Idealne jest to, które jest dostarczone z telefonem, ale moje uległo uszkodzeniu, ale nie widzę, żeby można było je gdzieś dostać...

Edytowane przez krainawilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krainawilka napisał:

do Mi 8 Lite ktoś coś poleci aktualnie? 

Fajnie, jakby było cienkie i przeźroczyste, ale to nie są konieczne wymagania.

Idealne jest to, które jest dostarczone z telefonem, ale moje uległo uszkodzeniu, ale nie widzę, żeby można było je gdzieś dostać...

spróbuj marki MSVII - tylko żeby był oryginalny, ja kupiłem w pudełku z hologramem - używam i jestem bardzo zadowolony. A jakbyś znalazł gdzieś oryginał od Xiaomi to daj znać, też bym chętnie dokupił jeszcze bo faktycznie jest świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj marki MSVII - tylko żeby był oryginalny, ja kupiłem w pudełku z hologramem - używam i jestem bardzo zadowolony. A jakbyś znalazł gdzieś oryginał od Xiaomi to daj znać, też bym chętnie dokupił jeszcze bo faktycznie jest świetne!
Jasne plastikowy case, który nie amortyzuje upadków i to jeszcze do szklanego telefonu, po drugie - drobinki brudu między twardym plastikowym case i twardym telefonem to przepis na zniszczony telefon o wiele bardziej niż jakby był bez case.

Tylko i wyłącznie gumowe lub żelowe. W każdym bądź razie miękkie i elastyczne.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voltron jakoś używam MSVII już z piątym telefonem i nie ma efektów, które opisujesz. Bardziej zniszczone telefony widziałem w etui gumowych lub żelowych. Tam jak wleci drobina piasku, a etui rusza się względem telefonu to masz zniszczenia, przy MSVII są dużo mniejsze. Poza tym doskonale chroni przed upadkiem. Używam i chwalę. Będę chwalił twarde etui bo są po prostu lepsze, ładniejsze i mniej powiększają telefon.

Edytowane przez sp4ubw
Interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak - tyle, że plastik plastikowi nie równy - ale akurat MSVII jest dobrej jakości, tylko uważać żeby na podróbkę nie trafić - chińczycy już samych siebie jak wiadomo też podrabiają :). A ja akurat nie pamiętam kiedy ostatnio telefon mi upadł, case mam do ochrony przed rysami i lepszego chwytu - gumowe / żelowe etui przerabiałem i to też "markowe" i wcale nie jest lepiej, rysy właśnie od luźnego żelka były zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać co jeden to inne doświadczenie. Ja przerabiałem juz kazdego typu etui - plastikowe wcale do mnie nie przemawia. Najlepiej jak sie sprobuje każdego i zostawi to najlepsze. Co ciekawe, jedyne etui, do którego nie wchodziły mi drobiny brudu (np. przy żniwach jest tego multum) to silikonowe etui z logiem MI, to wyściełane w środku tym miłym materiałem- to które @zalezi wrzucił kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie to etui:
https://s.click.aliexpress.com/e/b7eclTu9
Najlepszy case jaki miałem, nawet baaaardzo dobry cafele nie jest taki dobry. Etui bardzo miłe w dotyku, silikonowe więc miękkie i dobrze będzie amortyzować upadki. Chroni aparat i ekran, trochę pogrubia telefon ale przez fakturę materiału lepiej się trzyma w dłoni. Jest przyczepne do wszystkich powierzchni, trochę ciężej z kieszeni przez to wyciągnąć. W kolejnymi xiaomi kupię takie samo. Nie podważa szkieł.
Dałbyś radę podesłać aktywy link do tego etui? Jak wchodzę przez ten link to wyrzuca do strony głównej Ali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=57153]Omlet[/mention] Jest twardy. Budowa to tworzywo sztuczne twarde pokryte farbą kauczukową, żeby było miękkie w dotyku i nie jeździło po stole.
Jak wpadną paprochy itp. pod pokrowiec to może porysować telefon czy raczej nie obawiać się o to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2019 o 11:03, krainawilka napisał:

do Mi 8 Lite ktoś coś poleci aktualnie? 

Fajnie, jakby było cienkie i przeźroczyste, ale to nie są konieczne wymagania.

Idealne jest to, które jest dostarczone z telefonem, ale moje uległo uszkodzeniu, ale nie widzę, żeby można było je gdzieś dostać...

Przecież jest tego multum na Ali i Allegro. Na Ali od ~1$ już kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/etui-xiaomi-mi8-pokrowiec-msvii-slim-szklo-3mk-7784946058 taki zestaw wystarczy do ochrony czy szukać czegoś konkretniejszego na  Ali ? Nie mam żadnego szkła więc przydało by się na dniach, case dołączony do kompletu jest sensowny lecz nie wiem jak się przy jakimkolwiek upadku spisze :). Macie jakieś doświadczenie ze szkłami 3mk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam flexible glass i spisuje się znakomicie. Co do etui to tego akurat nie mam ale bardzo ładnie wygląda i wiele osób tutaj chwali więc może kupię do kolekcji, obecnie mam spigen rugged armor i chroni porządnie, tylko telefon jest trochę większy no ale coś za coś :-)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam flexible glass i spisuje się znakomicie. Co do etui to tego akurat nie mam ale bardzo ładnie wygląda i wiele osób tutaj chwali więc może kupię do kolekcji, obecnie mam spigen rugged armor i chroni porządnie, tylko telefon jest trochę większy no ale coś za coś default_icon_e_smile.gif

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


https://allegro.pl/oferta/spigen-rugged-armor-etui-xiaomi-mi8-szklo-3mk-7547774371 o takie etui chodzi ? Faktycznie wygląda solidnie. Jeżeli powiększa telefon to wcale mi to nie przeszkadza. Ważne by solidnie chronił :).

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki zestaw. Szkło ma jeszcze trochę miejsca i nie ma mowy o podważaniu. Materiał matowy, pewnie trzyma się w dłoni, nie brudzi się tak i nie palcuje. Świetnie spasowany. Polecam.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój spigen. Doskonale wykonany i dopasowany. Faktycznie powiększa telefon bardziej niż etui dołączone do telefonu jednak byłem na to gotowy . Wokół ekranu jak i aparatu jest spory rant więc odpowiednia ochrona jest zapewniona. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał w terenie. Miałem założone szkło na cały ekran (te z czarną ramką) i faktycznie spigen je podważał. Dołączone szkło 3mk pasuje bez problemu, nie ma mowy o podważaniu. Tyle na razie mogę powiedzieć. Jeśli będzie się sprzedać tak samo dobrze jak wygląda to mogę być spokojny o swoje siajomi .

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszedł do mnie ten case z Ali. Czekałem na paczkę około 10 dni więc ekspresowo dotarł a zamówiłem zwykła nierejestorwaną przesyłką.

Bardzo dobrej jakości, wystaje lekko ponad aparat, w środku wyścielony miękkim materiałem. Lekko śliski ale jest jak najbardziej ok pod tym wzgledem. Są oczywiście różne kolory.

bfda0cb296e194593f14a1df4c7c3a5f.jpg83a962366de32fe90dc78c6369079488.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...