Skocz do zawartości

Etui / case


Michacy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiada case Nillkin Mi 8 Synthetic fiber i mógłby coś więcej o nim powiedzieć?
Link to producenta: http://global.nillkin.com/goodsdetail.aspx?id=3617

Zastanawia mnie jak to etui współpracuje ze szkłem Nillkina 3D CP+MAX, czy czasem go nie podważa no i przede wszystkim o ile pogrubia telefon i zwiększa jego wagę ze względu na wbudowany metal.

Edytowane przez Michacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Etui / case

Cześć.

Na spokojnie będzie współpracować. Czemu akurat zainteresowałeś się tym etui ?
Ja osobiście zamówione mam na razie 2 etui (docelowo kupie jeszcze 3/4) i przetestuję ja bezpiecznie jest urządzeniu w nim i wygodę użytkowania.

To co mogę Ci powiedzieć o tym case to na pewno to że jest dobrze wykonany i spasowany. Jednak wrażenia dotykowy nie będą idealne.
Fajnie wyglądają case na Mi 8 z szkłem z tyłu a po bokach solidnie zabezpieczone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michacy napisał:

Zainteresowałem się tym etui dlatego, że:

  • to Nillkin, czyli jakość wykonania powinna być bardzo dobra,
  • odpowiada mi wizualnie,
  • ma wbudowany metal na pleckach, czyli będzie wygodne w montażu na magnes w aucie

To etui spełni Twoje oczekiwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś coś o jakimś etui przyjemnym w dotyku, lekko gumowym by się nie ślizgał(ale nie taka twarda guma tylko coś takiego przyjemnego w dotyku jak oryginalne etui dodawane do zestawu) i co by bardzo nie pogrubiało telefon, a jednak go chroniło zwłaszcza aparat? Chciałbym Ringke Fusion Frame, ale nie robią nic na mi 8. W mi5 miałem takie jak spigen rugged armor, ale mi się chyba ten wygląd z karbonowymi wstawkami znudził xD chyba, że ma ktoś tego spigena? jaka jest ta guma w dotyku? gumowa czy plastikowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rock'n'rolla ładne, ale chyba śliskie xd ja to jak położę mi8 ekranem do dołu ze szkłem mocolo to sobie sam zjezdza jak jest pochyło p

@AfgFire @Michacy to wrażenia dotykowe jakie są? miękkie gumowe czy bardziej plastikowe? zamówię je oraz to co kolega wyżej zasugerował bo ładne :)

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nillkina Synthetic Fiber to wrażenia dotykowe są tak jak pisałem wcześnie bardziej takie miękkie/gumowe :)
Aparat jest schowany, a samo etui nie wystaje za bardzo poza ekran i jest dość cienkie po bokach.

Ja jestem zadowolony, szczególnie, że jest mega wygodne przy magnetycznych uchwytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamówiłem zupełnie coś innego xd jakby ktoś był ciekawy to czekajcie kilka tygodni. Jedno podobno oryginalne od xiaomi, a drugie podobne do tego msvii. Tak to pierwsze nie chroni dołu, ale w mi5 też miałem od xiaomi bez ochrony spodu przez rok nic się nie działo do czasu aż telefon spadł i etui peklo(ale telefon był cały xd)

Screenshot_2018-08-13-13-31-24-873_com.alibaba.aliexpresshd.png

 

 

Screenshot_2018-08-13-13-31-53-028_com.alibaba.aliexpresshd.png

Screenshot_2018-08-13-13-31-44-617_com.alibaba.aliexpresshd.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.08.2018 o 13:38, stereo0 napisał:

Jednak zamówiłem zupełnie coś innego xd jakby ktoś był ciekawy to czekajcie kilka tygodni. Jedno podobno oryginalne od xiaomi, a drugie podobne do tego msvii. Tak to pierwsze nie chroni dołu, ale w mi5 też miałem od xiaomi bez ochrony spodu przez rok nic się nie działo do czasu aż telefon spadł i etui peklo(ale telefon był cały xd)

Witam, zamówiłem i mam jednak jakość jest taka sobie, ze szkłem niklin cp 3d leży srednio.

Mi najbardziej odpowiada Carbon:

https://pl.aliexpress.com/item/Carbon-Fiber-Soft-TPU-Cover-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-4-4X-4A-6-Pro-5/32818325164.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.32d55c0fE6A2tY

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak bezmyślnie przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2018 o 14:15, dean napisał:

O drógim. założyłem na jeden dzień i odóściłem, słabo leży w ręcę.

Dokładnie tak samo jak Ty, miałem to w Mi5S, gdzie spisywał się bardzo dobrze i pokusiło mnie coś o zmianę. Finalnie wybrałem ten co w mi 5s

to jak przyjdzie to zobaczę xD jak nie to do żyda i po problemie i najwyżej sobie kupię ten od spigena bo wygląda jak to co mieliśmy i Ty masz plus mam sentyment do marki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam jako, że trochę mam mi8 szukam jakiegoś porządnego etui i szkła. Ten z zestawu bardzo miękki i nie leży dobrze na telefonie. Podobno jak czytałem dużo lepszy dają do mi mix2s. Teraz mam bo wziąłem od razu z telefonem tak ciemno trochę etui od spigena. Jest  porządne wykonane i ładnie wygląda a jak z wytrzymałością nie wiem. Natomiast w sklepie z akcesoriami zakupiłem szkło ochronne jakieś zwykłe by było na teraz. I zastanawiam się nad jakimś sprawdzonym porządnym porządnym etui. W necie rzuciło mi się takie coś: https://allegro.pl/xiaomi-mi-8-etui-szklo-love-mei-powerful-i7527070771.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=RH_DPA_Elektronika_Telefony_desktop--NFd_Telefony_ViewContent+3d_excl.+Purchase+7d_AddToWishlist+7d_AddToCart+7d_ViewContent+1d&utm_content=at1!17154092&utm_id=at1!17154092  co sądzicie? A szkło jakie polecacie za to dałem coś 25 zł. A w necie są nawet za około 80 zł. Będzie różnica w jakości? To szkło ma minus, że jest mniejsze od telefonu i widać, że nie przylega do krawędzi i mnie denerwuje i widać że są dwa szkła na ekranie. Te lepsze droższe będzie lepiej przylegać? 

Edytowane przez DawidK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sat Oct 27 2018 o 23:11, arbi89 napisał:

Ktoś mógłby się więcej wypowiedzieć na temat case'a msvii? Może jakieś fotki? Ktoś pisał że nie poleca,  ale niszczy telefon czy ma słabą trwałość? Wizualnie mi się chyba podoba. 

Plastik, słaba jakość. Wytrzyma do pierwszego upadku, o ile w ogóle ochroni telefon...

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja kupiłem sobie to etui:

https://s.click.aliexpress.com/e/b7eclTu9

Najlepszy case jaki miałem, nawet baaaardzo dobry cafele nie jest taki dobry. Etui bardzo miłe w dotyku, silikonowe więc miękkie i dobrze będzie amortyzować upadki. Chroni aparat i ekran, trochę pogrubia telefon ale przez fakturę materiału lepiej się trzyma w dłoni. Jest przyczepne do wszystkich powierzchni, trochę ciężej z kieszeni przez to wyciągnąć. W kolejnymi xiaomi kupię takie samo. Nie podważa szkieł.

Edytowane przez Voltron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Voltron napisał:

A ja kupiłem sobie to etui:

https://s.click.aliexpress.com/e/b7eclTu9

Najlepszy case jaki miałem, nawet baaaardzo dobry cafele nie jest taki dobry. Etui bardzo miłe w dotyku, silikonowe więc miękkie i dobrze będzie amortyzować upadki. Chroni aparat i ekran, trochę pogrubia telefon ale przez fakturę materiału lepiej się trzyma w dłoni. Jest przyczepne do wszystkich powierzchni, trochę ciężej z kieszeni przez to wyciągnąć. W kolejnymi xiaomi kupię takie samo. Nie podważa szkieł.

Możesz wstawić zdjęcia telefonu z przodu i z tyłu w tym etui? Również się nad nim zastanawiam, ale chciałbym zobaczyć jak bardzo jest grube i ile zachodzi na przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W feedbacku masz dużo zdjęć. Jak znajdę dziś czas to wrzucę. Trochę wystaje całą powierzchnia ponad aparat oraz ponad nałożone szkło 5d na ekran (które nawiasem mówiąc zdejmę gdy tylko dotrze hydrogel). No z 1mm grubości ma. W środku jest fajnie wyściełane czymś miękkim.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku razem z telefonem kupiłem coś takiego: Luxury-9H-Tempered-Glass-Phone-Case-For-Xiaomi-Mi-8-Mi8-Coque-Full-Protection-Back-Cover

Niestety okazało się beznadziejne: kolor czerwony okazał się raczej malinowy, odciski zbiera potwornie, zarysowane było po tygodniu (9H? wolne żarty) a po dwóch pękło.

Teraz używam: Nillkin Frosted Shield i jestem zadowolony, choć wygląda przeciętnie.

Edytowane przez Outlande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...