Skocz do zawartości

Problem z softem blokuje sie trwp android laduje sie bez konca.


michal310892

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam redmi 4 pro . Wczoraj telefon sie zawiesil probowalem go zrestartowac i od tamtego momentu nie chce juz sie uruchomic. Nie wykrywa mi go jako redmi tak jak wczesniej i nie moge wgrac na nowo softu. O ile dobrze pamietam to mam wgrane globala bo robilem odblokowanie bootloadera. Robilem to jakos 2 lata temu wiec moge mylic fakty... Czy ma ktos jakies sugestie jak na nowo postawic telefon?

edit. zapomnialem dodac ze po wlaczaniu telefonu laduje sie android jednak przez czala noc nie skonczyl.

Edytowane przez michal310892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki instalowalem kilkakrotnie. Teraz jestem w pracy i komputer pokazuje nieznane urzadzenie ( win 7 ) . W domu na win 10 zainstalowal sie jako android jednak nie widzial go np mi flash. Fast boot odpala sie bez problemu na telefonie. Kabel ktory aktualnie uzywam jest org od p8.

edit. Czy da sie recznie podac odpowiedni sterownik ?

Edytowane przez michal310892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal310892 napisał:

edit. Czy da sie recznie podac odpowiedni sterownik ?

Instalując MiFlash instalujesz także sterowniki na nowo. Spróbuj inny kabel. Zainstaluj sobie adb(https://miuipolska.pl/?faqs=jak-zainstalowac-fastbootadb#more-14743), podeponij w domu fon, odpal Fastboot, a potem sprawdź w adb, czy przy komendzie 

fastboot devices

wyskakuje Ci jakieś urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem to o czym napisales w poscie i nie pokazalo mi zadnego urzadzenia.

edit. okolo 17 bede w domu . poszukam innego kabla tak jak radzisz.

edit 2. telefon sam z siebie zaczal sie aktualizowac a nastepnie optymalizowac aplikacje . Po dojsciu do 100 % zawiesil sie .

 

 

Edytowane przez michal310892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/thread-472930-1-1.html

instaluje trwp zawarte w tym artykule

edit. Kolejny problem Docelowy instalacje twrp robie juz pomyslnie jednak nie chce sie uruchomic. pokazuje okno startowe i telefon sie restartuje.

edit 2. twrp zawiesza sie na oknie startowym. probowalem kilka wersji efekt ten sam.

37221544_2134989946790851_4222714504288403456_n.jpg

Edytowane przez michal310892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...