Skocz do zawartości

Oficjalne MIUI 10 dla Mi Maxa


maszkara72

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim.Dzisiaj mój Mi Max dostał Miui 10 wersję 8.7.12 global dev.Sam jestem zdziwiony,że tak wczešnie,z informacji które wcześniej podawało Xiaomi myślałem,że będzie za 2-3 tygodnie.Zobaczymy jak będzie się sprawować,jak byście mieli pytnia to walcie śmiało.

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Oficjalne MIUI 10 dla Mi Maxa
  • 2 tygodnie później...

Czy także macie problemy z ustawieniem innego dźwięku dla sms i powiadomień gdy ktoś kończy dzwonić dostaję dzwięk sms  jak w ustawieniach  wybiorę inny lub wyłączę dzwonek powiadomień to nie mam dzwonka dla sms jak przyjdzie. Poniżej zrzuty jak ustawić inny dźwięk dla sms i powiadomień w miui 9 było to rozdzielone i można było ustawić różne tu nie ma tej funkcji czy to błąd programistów???

N poniższym zdjęciu zrzut menu ustawień dzwonków dla smsm i powiadomień jest jedna pozycja  w miui 9 było to rozdzielone tu jest jedna i jeden tylko dzwonek można ustawić

 

Screenshot_2018-07-22-09-21-55-646_com.android.settings.png

Tu natomiast zrzut z menu pasek powiadomień-powiadomienia aplikacji-sms wiem, że w innych modelach jest tu pod słowem dzwięk opcja dzwonek sms tu nie ma czy zna ktoś sposób na ustawienie różnych dzwonków czy po prostu xiaomi nas olało i nie naprawią tego ??? Bardzo irytujące jest jak ktoś zadzwoni a ty po dzwonku dzwonienia od razu za każdym razem dostajesz dwa dzwonki sms raz przy odblokowaniu telefonu drugi raz pojawia się przy sprawdzaniu kto dzwonił pomóżcie jak znacie sposób.

Screenshot_2018-07-22-09-22-25-955_com.android.settings.png

Tu poniżej zrzut z innego modelu gdzie pod słowem dzwięk jest custon sound do wyboru rodzaju dzwonka sms w mi max tego nie ma

2a98e38af7dbdcdfa27bdbb1b6b9b62ab0516b7165b82ecad500377836eb9ded.png

 

Dziś naprawiono aktualizacją i przywrócono możliwość ustawienia innego dzwonka dla sms a innego dla powiadomień

Edytowane przez antekwars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
jest, ale jeszcze w wersji developer ale stabilny , http://en.miui.com/download-302.html 
Dzięki Bartos :)
Jeszcze jedno pytanie. Pobrałem to z tej strony co podałeś i jak wskaże mu ta aktualizację to chce wyłączysz telefon i zaktualizować. Stracę dane czy wszystko zostanie na telefonie ?
Dzięki , sory za laickie pytania ale ja mechanik

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
Dnia 22.07.2018 o 09:25, antekwars napisał:

Czy także macie problemy z ustawieniem innego dźwięku dla sms i powiadomień gdy ktoś kończy dzwonić dostaję dzwięk sms  jak w ustawieniach  wybiorę inny lub wyłączę dzwonek powiadomień to nie mam dzwonka dla sms jak przyjdzie. Poniżej zrzuty jak ustawić inny dźwięk dla sms i powiadomień w miui 9 było to rozdzielone i można było ustawić różne tu nie ma tej funkcji czy to błąd programistów???

N poniższym zdjęciu zrzut menu ustawień dzwonków dla smsm i powiadomień jest jedna pozycja  w miui 9 było to rozdzielone tu jest jedna i jeden tylko dzwonek można ustawić

 

Screenshot_2018-07-22-09-21-55-646_com.android.settings.png

Tu natomiast zrzut z menu pasek powiadomień-powiadomienia aplikacji-sms wiem, że w innych modelach jest tu pod słowem dzwięk opcja dzwonek sms tu nie ma czy zna ktoś sposób na ustawienie różnych dzwonków czy po prostu xiaomi nas olało i nie naprawią tego ??? Bardzo irytujące jest jak ktoś zadzwoni a ty po dzwonku dzwonienia od razu za każdym razem dostajesz dwa dzwonki sms raz przy odblokowaniu telefonu drugi raz pojawia się przy sprawdzaniu kto dzwonił pomóżcie jak znacie sposób.

Screenshot_2018-07-22-09-22-25-955_com.android.settings.png

Tu poniżej zrzut z innego modelu gdzie pod słowem dzwięk jest custon sound do wyboru rodzaju dzwonka sms w mi max tego nie ma

2a98e38af7dbdcdfa27bdbb1b6b9b62ab0516b7165b82ecad500377836eb9ded.png

 

Dziś naprawiono aktualizacją i przywrócono możliwość ustawienia innego dzwonka dla sms a innego dla powiadomień

Witam. W miui 10.4 by Xiaomi.eu 9.5.30 (rozwojowa) na Xiaomi Mi6 też mam ten problem - ten sam dźwięk dla sms i powiadomień. Irytujące jest to strasznie kiedy nie wiem czy to sms czy mail znowu przyszedł... :( Jest sposób aby te dźwięki ustawić róźne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć. Może ktoś mi pomóc wgrać najnowsze oprogramowanie? Pobrałem xiaomi.eu_multi_MIMAX_9.1.3_v10-7.0.zip, twrp-3.3.1-0-hydrogen.img i minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe, ustawiłem debugowanie usb w telefonie i nie bardzo wiem co teraz zrobić. TWRP.img wrzuciłem do katalogu fastboota wg tej instrukcji - https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/. Wchodzę w fastboota na telefonie, wpisuję komendę w minimal adb i nic sie nie dzieje, pomoże ktoś?

MiMax wersja.png

Edytowane przez lkotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...