Jump to content

Recommended Posts

 

Od 24 h mam ten szajs i jak do tej pory nie ukończył nawet połowy przywracania ze sklepu Google. W innych telefonach trwało to max 5h. Najwiekszy problem ma przy grach powyżej 300mb . Mam około 150 różnych aplikacji więc odpada instalowanie ich po kolei.Teraz jeszcze nie mogę edytować tego posta bo pisze że nie jestem zalogowany. MOŻE KTOŚ WIE O CO CHODZI???
 
Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

U mnie 92 aplikacji bez zdjęć na LTE+ w niecałą godzinę się zrobilo. Tak wiec nie najogrzej. Na wifi które mam niestety bardzo slabe, jakieś 10 mega. Sama apka Facebooka się ściągała z 10 min... Wszystko myślę zależy od predkosci twojego internetu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wracam do tematu. Tel mi mix 2s , system MIUI 9 GLOBAL. Próbuje zainstalować np. asphalt 9 , rusza pobieranie , odkładam telefon , biorę go po 30 minutach i pobieranie stoi na 400mb ,pisze że oczekuje na wi-fi. Po chwili zaczyna pobierać od początku czyli od zera. W sklepie Play ustawiłem do pobrania parę aplikacji wczoraj wieczorem dziś rano były zainstalowane aż dwie i bateria zeszła że 100% do 30 . Wifi na pewno działało całą noc prędkość pobierania około 30mb. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić ?

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

b46f4f8b2b0fcc8f6659efe4da179360.jpg

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...