Skocz do zawartości

Kopia zapasowa


Robal45

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od 24 h mam ten szajs i jak do tej pory nie ukończył nawet połowy przywracania ze sklepu Google. W innych telefonach trwało to max 5h. Najwiekszy problem ma przy grach powyżej 300mb . Mam około 150 różnych aplikacji więc odpada instalowanie ich po kolei.Teraz jeszcze nie mogę edytować tego posta bo pisze że nie jestem zalogowany. MOŻE KTOŚ WIE O CO CHODZI???
 
Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 92 aplikacji bez zdjęć na LTE+ w niecałą godzinę się zrobilo. Tak wiec nie najogrzej. Na wifi które mam niestety bardzo slabe, jakieś 10 mega. Sama apka Facebooka się ściągała z 10 min... Wszystko myślę zależy od predkosci twojego internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wracam do tematu. Tel mi mix 2s , system MIUI 9 GLOBAL. Próbuje zainstalować np. asphalt 9 , rusza pobieranie , odkładam telefon , biorę go po 30 minutach i pobieranie stoi na 400mb ,pisze że oczekuje na wi-fi. Po chwili zaczyna pobierać od początku czyli od zera. W sklepie Play ustawiłem do pobrania parę aplikacji wczoraj wieczorem dziś rano były zainstalowane aż dwie i bateria zeszła że 100% do 30 . Wifi na pewno działało całą noc prędkość pobierania około 30mb. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić ?

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

b46f4f8b2b0fcc8f6659efe4da179360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Żeby nie zakładać nowego bo tytuł odpowiedni. 

Mianowicie chodzi mi o backup pełny telefonu, przykładowo przekładam wszystko na taki sam model.

Robiłem z pozycji telefonu pełny do pliku na telefonie następnie to przywrócenie na telefon po resecie, niby coś tam poprzywracał nie wszystkie aplikacje i nie wszystkie ustawienia 😕 w związku z tym czy istnieje aplikacja lub inny sposób na taki faktycznie PEŁNY backup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...