Skocz do zawartości

Cichy głośnik rozmów


dakosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam telefon mi5 już od dawna.

Ostatnio zmieniłem pracę- potrzebuję czasami rozmawiać na hali gdzie panuję hałas.

Maksymalna głośność w telefonie nie daje rady. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie głośności powyżej max? 

Wersja MIUM 9.5 Global 9.5.5.5.0 NAAMIFA Android 7.0

 

Z góry dziękuje za wskazanie wątku lub innych rzeczy gdzie mógłbym znaleźć rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2018 o 23:28, Nezumi napisał:

Szukaj na XDA.

Dzięki - W weekend zabieram się za flashowanie i wgranie Fix'a odnośnie dźwieku i GPS'a.
Mam nadzieję żę pomoże.

Dnia 12.07.2018 o 12:49, grizzly napisał:

Miałem ten sam problem. Rozwiązanie to wymiana głośnika. Koszt 2$ na ali za 2 sztuki plus 5 zł dla serwisanta jeśli boisz sie sam.

Głośniczek już zamówiony, telefonik widze rozbiera się banalnie. Przy okazji wymienie sobie port USB już się troche wytarł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 19.07.2018 o 22:01, dakosek napisał:

Dzięki - W weekend zabieram się za flashowanie i wgranie Fix'a odnośnie dźwieku i GPS'a.
Mam nadzieję żę pomoże.

Głośniczek już zamówiony, telefonik widze rozbiera się banalnie. Przy okazji wymienie sobie port USB już się troche wytarł :)

Który dokładnie fix wgrałeś i czy pomogło? Mam ten sam problem, wymieniłem głośnik i dalej jest cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam

Sposób na cichy głośnik słuchawki podczas rozmów jest przeważnie błahy i nie wymaga kosztów . Tak jest zawsze po roku ,dwóch użytkowania .Wystarczy wziąć silną lupę i oglądnąć siateczkę głośniczka ( tego przy uchu) .Po prostu jest tak zaklejona tłustym potem i brudem że trudno te dziurki przepchać nawet igłą...( Nawet jak się myjesz 5 x dziennie to latem się pocisz )

Weź najcieńszą igłę  i delikatnie po przepychaj siateczkę ,udrożnij te otworki , i potem spróbuj zassać odkurzaczem .

Wymiana głośniczka nic nie da  jak nie przedmuchasz siateczki zabezpieczającej ten głośnik.

Robiłem to wiele razy kolegom i znajomym -działa na każdym smartfonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...