Rempig

Niedziałający wyświetlacz

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, a mianowicie chodzi o to, że mój telefon nie wyświetla nic, pomimo to, że wiem, że jest włączony. Gdy podłączam go pod ładowarkę i słyszę, że się włącza, nic nie widać. Tylko czarny ekran. Jestem pewien, że jest włączony, bo jestem go nawet w stanie odblokować, presuwając palec po ekranie i słysząc dźwięk odblokowania. Tak samo jest ze zwykłym wyłączeniem. Też słyszę jego dźwięk, ale w obu przypadkach ekran nic nie wyświetla. Proszę o poradę, nawet jeśli trzeba go naprawić. Z góry dziękuję.:-D

Edited by Rempig
Kilka błędów w tekście.

Może na początek hard reset zrób jak nie pomoże to wina elementów wyświetlacza.(wyświetlacz)

Edited by ohara

No to bardzo możliwe że po prostu zepsuł się wyświetlacz :? Hard Reset raczej nic nie da jeżeli nawet nie wyświetla loga Mi ;) 

Cześć, podepnę się pod temat.

Redmi 4a ekran działa, wyświetla obraz (ciemny ale coś tam widać) ale nie ma podświetlenia. Czasami zdarza się, że podświetlenie nagle samo z siebie się włączy na jakiś czas a potem znowu znika. Czasami jak się mocno uderzy telefonem np. o dłoń to też podświetlenie zaczyna działaś na jakiś czas. Tak jakby coś nie stykało.

Da się to jakoś naprawić samodzielnie lub w serwisie ale tak żeby było to opłacalne?