Jump to content

Wtyczka EU, a CN - widoczność w MiHome


andy118
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Parę dni temu kupiłem w MiStore Kraków czajnik MiKettle - ma oryginalną wtyczkę EU i polską gwarancję. Niestety w aplikacji MiHome czajnik nie jest wykrywany jeżeli jestem na serwerze chińskim, dopiero po przełączeniu na europejski jest odnajdywany.Jest to dla mnie problem, gdyż "giną" mi wtedy pozostałe urządzenia smart z Xiaomi (zakupione z chin).

Zaktualizowałem oprogramowanie czajnika, MiHome do najnowszej wersji - ale niestety to nic nie pomaga. Jest jakiś sposób aby był on widoczny na serwerze chińskim w aplikacji ? Dodam że próbowałem sklonować apkę, ale nie działa to tak jak bym chciał, występuje jakiś konflikt. W polskim serwisie Mi, nie są w stanie mi pomóc, nikt nie wie czy to jakaś blokada regionalna czy inna rzecz.

Czy jedyną rzeczą która mi pozostała jest sprzedaż czajnika ? Niech jacyś wtajemniczeni ;) podpowiedzą o co chodzi. Zastanawiam się na przyszłość czy kupując nawet z Gearbest jakieś urządzenie Xiaomi z wtyczką EU będę miał też taki problem - czy juz jestem "skazany" na urządzenia z wtyczką CN ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...