Jump to content

Problem ze sparowaniem bluetooth

Recommended Posts

Część wszystkim,

Mam problem ze sparowaniem telefonu z systemem głośnomówiącym w samochodzie. Marka i model chyba bez znaczenia bo problem tkwi po stronie telefonu, ponieważ inne łączą się bez problemu. 

Przy probie łączenia w samochodzie pokazuje się pin, a w telefonie okno do jego wpisania, jednak po wpisaniu pinu nic się nie dzieje i dostaje komunikat (po jakimś czasie -jakby wpisanie mojego pinu nie było wysyłane) że sparowanie nie powiodło się.

Mam wgrane Miui Global 9.5.11.0 stabilna. Która wersja Miui radzi sobie lepiej z bluetooth? 

Podobny problem u żony na mi5, ten sam global.

Edit:

Znajomy też ma xiaomi, również na globalu (9.6.2.0) i wersja android 7.1.2 N2G47H i łączy się bez problemu.

Dla porównania moje: global 9.5.11.0 i android 7.0 NRD90M

W aktualizacjach nic nie znajduje więc jak mogę przeskoczyć na taką wersję jak ma on? Jakie Miui muszę wgrać?

Edited by ppeettrryykk

• 1 month later...
  • 1 month later...

Cześć, mam ten sam problem co opisany w pierwszym poście. Tylko że w octavii 2 2006.

Mam redmi note 4x na snapie.

System miui by xiaomi eu 9.5.1.0 NCFCNFA stabilna. Android 7.0

Ktoś to ogarnął jakąś wersją softu czy coś? 

Samsung kumpla sparuje bez problemu.

Mi wykryje moduł, wpisuje pin ale ostatecznie nie paruje urządzeń.

Help

Próbowałeś wyczyścić dane aplikacji bluetooth?

w zainstalowanych aplikacjach w wyszukiwarce wpisz blue (mi się znalazły 3) wyczyściłem dane we wszystkich trzech i zaskoczyło parowanie.

Z tym że wykasowało  powiązania z Elme-em, słuchawką, kompem i drugim telefonem, ale to nie problem ponownie sparować.

• 3 weeks later...