Nezumi

MIUI 8.7.5

Recommended Posts

U mnie totalna padaka z baterią android system jakiś syf robi straszny ....Lag w Endomondo także potwierdzam.
Czysta instalka z formatem pamięci wewnętrznej. Na global stable było niebo lepiej.
87350cc872876704aab43fcd906d6657.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

2 godziny temu, piotrplawecki napisał:

Problem z Fb wiecie co jest nie tak? 

Pejsbook coś skopał - to nie wina Rom'u.

Edited by mrosi
Edycja cytowanej zawartości jest zbyt wymagająca intelektualnie....?

1 minutę temu, SLiM napisał:

Serio ?

Tak, serio. FB po wczorajszej aktu potrafi się wysypać.

Tak, serio. FB po wczorajszej aktu potrafi się wysypać.
Serio , u mnie się nie sypie

Serio , u mnie się nie sypie emoji16.png

U mnie się wysypie raz na 3-4 odpalenia na Mi5, a na Mi4s startuje cały czas bez problemów, także kwestia szczęścia.

U mnie się wysypie raz na 3-4 odpalenia na Mi5, a na Mi4s startuje cały czas bez problemów, także kwestia szczęścia.
Szczęścia , a to na Mi4s masz tę samą wersje FW , wątpię. Tak samo wczoraj się dowiedziałem że Snapchat się sypie i że to problem globalny U mnie się żadne APK nie sypią.

Szczęścia , a to na Mi4s masz tę samą wersje FW , wątpię. Tak samo wczoraj się dowiedziałem że Snapchat się sypie i że to problem globalny emoji23.png U mnie się żadne APK nie sypią.

Jeżeli przez tydzień FB chodził ok, wczoraj miał aktu i dziś sie wysypuje, to powiedz mi, że to wina softu, a nie apki... To, że u Ciebie coś działa, nie znaczy, że działa u wszystkich, to jest soft... Każdy ma prawo zawieść, losowo. Problem może dotyczyć 1% użytkowników, a może dotyczyć 50% czy 90%... No i tak, tamten temat ze snapem też mógł być problemem samej apki. Snap i FB obrosły już w taką ilość historii i legend na temat ich stabilności, że to ciężko by było pomieścić w Bibliotece Narodowej...

• Like 1

@Nezumi co miałem napisać to napisałem , mam Miui 10 8.7.5 i nie uświadczyłem żadnego FC w żadnej apk.

@piotrplawecki zakładam że masz Miui 10 8.7.5 skoro wkleiłeś tu ten screen z błędem ?

Wyczytałem na en.miui.com że w 8.7.12 poprawili w końcu te powiadomienia WhatsApp, podobno. I podobno też poprawili prawidłowe wyświetlanie operatora sim.

Edited by SLiM

1 godzinę temu, SLiM napisał:

Wyczytałem na en.miui.com że w 8.7.12 poprawili w końcu te powiadomienia WhatsApp, podobno. I podobno też poprawili prawidłowe wyświetlanie operatora sim.

A jak z dźwiękiem w nagrywanych filmach? 

nie wiem co robię źle, ale tak... przez aktualizację w systemie mimo ze mam miui 9 starsza wersje wyskakuje mi ze nie ma aktualizacji, przez recovery wyskakuje błąd, co robię nie tak bo nie ogarniam tego już..

1 godzinę temu, Hrupioncy napisał:

nie wiem co robię źle, ale tak... przez aktualizację w systemie mimo ze mam miui 9 starsza wersje wyskakuje mi ze nie ma aktualizacji, przez recovery wyskakuje błąd, co robię nie tak bo nie ogarniam tego już..

Instalujesz widocznie nie ten soft...

• Like 1

37 minut temu, Nezumi napisał:

Instalujesz widocznie nie ten soft...

Pobieram 10 pod mi5 gemini, chyba ze robie cos nie pokolei i juz sie gubię w tym wszystkim..

i jest error 7 

Edited by Hrupioncy

50 minut temu, Immortel napisał:

Spróbuj poradzić sobie z tym errorem 7 - np tu: https://www.quora.com/How-do-I-fix-Error-7-in-TWRP

Wysłane z MI 6

to widziałem, ale czytalem tez ze zabawa z ścieżkami kończy się tak że np. nie dziala później skaner lini papilarnych albo inna rzecz, że trzeba nowsze firmware  wgrać.

55 minut temu, SLiM napisał:

Masz najnowsze twrp dla gemini https://eu.dl.twrp.me/gemini/twrp-3.2.2-0-gemini.img ??

Właśnie chyba tu jest problem tak jak mówisz, spróbuję i dam znać, bo ogólnie Ja mam miui 9 7.10.12 i tu też jest problem

mam 3.1.1-0

nowe twrp i wszystko śmiga, dzieki chłopaki :)

Edited by Hrupioncy
update

A nikt nie ma z Messengerem problemu? Co prawda korzystam z wersji 162, natomiast nawet po aktualizacji do najnowszej potrafi się po prostu wyłączyć. Buguje się dana konwersacja, i po próbie wejścia do niej wywala. Teraz niby dziala, ale przy przewijaniu szybkim wiadomości znowu wywala. Pomaga (na krótki czas) wyczyszczenie danych aplikacji...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

@daniel.wu mam to samo, wina messengera skoro dopiero po aktualizacji aplikacji wysypało. Po otwarciu tej samej konwersacji w dymku już nie wywala. 

Dokładnie. Ja co prawda nie korzystam już z dymków (bo irytowało mnie, jak one się przycinają), ale wczoraj spróbowałem konwersacje otworzyć przez dymek i dało rade.
No trudno, zostaje czekać na poprawę.
Najgorsze, że Messenger to teraz dla mnie podstawowe źródło kontaktu z osobami, i przyznam, że najzwyczajniej mnie to wkurza.

@daniel.wu @Numb mi nie wywala Messengera ani jak wcześniej pisałem SnapChat czy Facebook. Może coś jest z tą wersją dla MI5 bo na MI4C 8.7.5 7.0 nie miałem żadnego FC.

GPS tak ściąga baterie że aż telefon gorący mam nadzieję że zrobią coś z tym w następnej wersji ...telefon w ogóle nie śpi przez to

4 godziny temu, Immortel napisał:
Może jakaś apka go prowokuje?

Przywrocilem system sam z przed instalacji paczki do blokowania reklam. Chyba ustąpiło ....

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...

Witam, Czy w MIUI 10 jest możliwość wyłączenia pokazywania rejestru blokowanych połączeń w dialerze. Pytam bo Mi5s dostanie jutro aktualizacje do 10, a jeżeli nie ma możliwości to sobie daruje aktualizacje do 10.

blok.png

Screen pozwoliłem pożyczyć sobie od kogoś z forum, jeżeli to problem to usunę.

Edited by mase
info odnośnie screena.

Dla tych co mają problem z Pilotem MI, polecam go wywalić (trzeba mieć roota) i zainstalować najnowszą wersję z apkmirror. Po takim zabiegu to co nie działało, zaczęło się ładować poprawnie. Jeśli chodzi o FB to faktycznie po ostatniej aktualizacji FB pojawił się FC, ale u mnie np starczyło wywalić i zainstalować ponownie.

3 godziny temu, daniel.wu napisał:

Dokładnie. Ja co prawda nie korzystam już z dymków (bo irytowało mnie, jak one się przycinają), ale wczoraj spróbowałem konwersacje otworzyć przez dymek i dało rade.
No trudno, zostaje czekać na poprawę.
Najgorsze, że Messenger to teraz dla mnie podstawowe źródło kontaktu z osobami, i przyznam, że najzwyczajniej mnie to wkurza. emoji14.png

A komunikator diasa? Wszystko w jednym. 

działa wam poprawnie opcja pliki ukryte, co można w menadżer plików pociągając w dół na ekranie dodać pliki, mi po dodaniu by ukryło nie wyświetla ich, a są dodane bo innym menadżerem można się do nich dostać w pliku safebox. 

po przejściu z miui9 na 10 się nie wyświetlają nawet nowe dodane.

Edited by dev1407

A komunikator diasa? Wszystko w jednym. 
Disa

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

17 minut temu, addone napisał:

Disa

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Literówka. Przepraszam. 

31 minut temu, dev1407 napisał:

działa wam poprawnie opcja pliki ukryte, co można w menadżer plików pociągając w dół na ekranie dodać pliki, mi po dodaniu by ukryło nie wyświetla ich, a są dodane bo innym menadżerem można się do nich dostać w pliku safebox. 

po przejściu z miui9 na 10 się nie wyświetlają nawet nowe dodane.

Przywrócić ustawienia fabryczne. 

Pytanie do osób korzystających z płatności NFC w ING poprzez kartę ,,mastercard w telefonie":

czy po aktualizacji MIUI 10 8.7.5 działa wam płatność NFC na najnowszej aplikacji ,,Moje ING" wersja 2.8.2 ? 

U mnie przestała działać i bank ING nie wie dlaczego:-o

Mam komunikat z banku ING że:

mój mi mix2 nie spełnia wymagań i że potrzebuję telefonu z android w wersji 4.4 lub nowszym,a przed aktualizacją do MIUI 10 8.7.5 było wszystko OK,masakra

Edited by Zenon

35 minut temu, Kamil Kupiec napisał:

Literówka. Przepraszam. 

Przywrócić ustawienia fabryczne. 

tak by było najprościej ale nie po to aktualizacje się robi by przywracać fabryczne ustawienia. To szybciej na full wipe wgrać. czyli coś skopane przy aktualizacji poczekam do następnej może poprawi to.

Guest
This topic is now closed to further replies.