Skocz do zawartości

Mi5 się nie odpala


michal2287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aż do dziś byłem mega szczęśliwym posiadaczem mi-piąteczki. Telefon posiadam od początku września, do dziś chodził z wgranym MIUI EU. Niestety, dziś przy około 80% baterii telefon wyłączył się i wszelkie próby włączenia go nie skutkują. Podłączony pod ładowarkę po dość długim czasie nadal się nie włącza. Podłączyłem go do PCta. Okazuje się, że windows go wykrywa (dźwięk podłączania i odłączania urządzenia usb), w Minimal ADB Fastboot telefon niewidoczny (po wpisaniu "fastboot devices" w konsoli cisza), zaś MiFlash bez problemu go wykrywa jako "COM10". Przy przytrzymaniu Vol- i Power sam telefon nie reaguje, zaś komputer co chwilę wyrzuca z głośników dźwięk odłączenia/podłączenia pod usb. Co z tym robić? Wolałbym go nie flashować, ponieważ nie wszystkie dane siedzą w chmurze, szkoda by było je stracić. Czy może sobie odpuścić i wysłać do serwisu do Wrocka na gwarancję? Jest w takim wypadku szansa by telefon wrócił do mnie z odzyskanymi danymi?

#####

EDIT:

Po odłaczeniu od komputera i przytrzymaniu ponownie przez ponad minutę vol- i power odpalił się tryb fastboota. Dopiero wtedy po podłączeniu do PC i reboocie przez ADB Fastboot telefon działa. Zostawiam gdyby ktoś miał podobny problem :). Wybaczcie niepotrzebny post spowodowany niepotrzebną paniką ;)

Pozdro 600 <3

Edytowane przez michal2287
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...