Jump to content

Potrzebna pomoc (zmiana czcionki)

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Domyślam się, że taki temat lub podobny był już wcześniej gdzieś na forum poruszany, jednakże jako, że jestem świeżym użytkownikiem smartfonu Xiaomi to pozwolę sobie utworzyć taki temat na swoją potrzebę. Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś programistą, nie chcę instalować jakiś podejrzanych aplikacji. Pragnę jedynie otrzymać informację, czy moją sprawę można załatwić w jakiś bardzo prostu sposób. Mam Redmi 5 Note. W aplikacji motywy po zmienia regionu zauważyłem, że można zmieniać też czcionki. Ciekawa, fajna opcja personalizacji pomyślałem i zmieniłem czcionkę na tą nazywającą się Tesla, bardzo fajnie się prezentowała na przykładowych screenach, jednak po instalacji okazało się, że nie posiada ona polskich znaków. Zacząłem więc szukać rozwiązania tej sprawy, nie napotkałem jednak niestety żadnego satysfakcjonującego mnie rozwiązania. Proponowanych metod zmiany czcionki jest tak wiele, że sam nie wiem jak się za to zabrać. Proszę więc o pomoc w doradzeniu jak zmienić czcionkę, jednocześnie abym miał możliwość wyboru czcionki z jakiejś grupy tych, które posiadają polskie ą, ę, ó itp.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Ściągasz i sprawdzasz, innej opcji nie ma, czcionki na region UE (z powodu RODO i reszty praw) nie są dostępne, więc tym bardziej czcionek z PL znakami będzie tyle, co nic o ile w ogóle coś znajdziesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...