Sign in to follow this  
Mysogan2

Uszkodzony czytnik lini papilarnych(naprawa)

Recommended Posts

Witam.

Wracam się do was z pytaniem, czy jest w Polsce ktokolwiek kto jest w stanie naprawić uszkodzony czytnik linii papilarnych w mi5s. Sytuacja wygląda następująco. Telefon mi spadł i rozbił się ekran, niestety rykoszetem dostał też czytnik linii papilarnych. Dotyk w telefonie działa tylko czytnik wariuje tak jakbym co chwilę przykładał do niego palec.Po usunięciu wszystkich odcisków palca już tak nie wariuje i da się telefon używać jednak chciałbym go przywrócić do poprzedniego stanu. Wysłałem telefon do pewnych ludzi z serwisu naprawtelefon którzy, gdy do nich dzwoniłem zapewnili mnie,  że czytnik linii papilarnych po naprawie będzie sprawny. Jak się dzisiaj okazało, nie będzie. Nie mam im jednak tego za złe. Dzwoniłem również po innych serwisach i również nie oferują oni naprawy czytnika. Telefon zakupiony rok temu na ibuygou z 2-letnią gwarancją jednak w tym wypadku był to całkowicie mój błąd i nie mogę się powoływać na gwarancję :/ Em a ewentualnie jakby była taka możliwość, że telefon odesłałbym do ibuygou to wie ktoś jaka by były koszty naprawy tego wszystkiego?

Edited by Mysogan2