Jump to content

YouTube - w Android TV 8


Cacper

Recommended Posts

Natrafiłem na problem z nową aktualizacją YouTube z Google Play. W poprzedniej wersji aplikacji wszystkie filmiki, które miały 4K były pokazywane w 4K. Jak aktualizuję nową wersję (zaktualizowaną) aplikacji pokazują mi te filmiki w formacie HD, nie ma możliwości zmiany jakości na większą niż 1080/720. Ktoś wie jak temu zaradzić lub się spotkał z tym problemem? Jedynie pozostaje mi nie aktualizowanie na najnowszą wersję aplikacji z Google Play - pozostawiając ją na poprzedniej wersji.

Link to comment
Share on other sites

mam ten sam problem. Ale zauważyłem, że nie występuje on we wszystkich filmikach, tylko w wybranych. Po wpisaniu 4k w szukajce yotuba pierwsze wyniki faktycznie nie działają w 4k, ale już kolejne działają normalnie, znalazłem nawet takie w 8k. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. (stało sie tak po aktualizacji do oreo)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jeśli dalej macie problemy z odtwarzaniem filmów na YT w rozdzielczości 2k i 4k na Oreo to ja rozwiązałem to tak: z poziomu mibox odinstalowałem ostatnią aktualizację aplikacji YT. Na domyślnej teraz mi pokazuje wszystkie dostępne rozdzielczości na każdym z filmie. Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...