Jump to content

Spotify - w Android TV 8


Cacper
 Share

Recommended Posts

Natrafiłem na problem z wyszukiwaniem głosowym w Spotify. W poprzedniej wersji jak byłem w aplikacji i kliknąłem guzik wyszukiwania głosowego to wyszukiwał w spotify. Teraz mimo tego, że spotify jest odpalony wyszukiwanie głosowe dalej daje wyniki dla YouTuba. Ktoś wie jak temu zaradzić?

 •  
 • Link to comment
  Share on other sites

  Z tego co czytałem jest to normalne działanie wyszukiwania głosowego we wszystkich aplikacjach po aktualizacji boxa do oreo.

  Jeżeli chcesz wyszukać coś jedynie w danej aplikacji, musisz kliknąć w aplikacji w wyszukiwanie, a nie na pilocie.

   

  Link to comment
  Share on other sites

  Dostałem odpowiedź w tym temacie od samego Spotify:

  Przykro nam, że masz problem z wydajnością aplikacji na telewizorze Android TV 8 Oreo. Chętnie wyjaśnimy jak to działa obecnie.
  W przeciwieństwie do innego urządzenia z Google Now, nie możesz jeszcze dać komendę "Play (Artist, Album, Song)". W przeciwnym razie otwiera się YouTube. Obecnie nie ma sposobu by to zmienić, więc na razie masz mówić tylko nazwę wykonawca albumu lub utworu, a następnie przejdź do kart Spotify i kliknąć "Play".
  Wyszukiwanie głosowe to nowa funkcja, która teraz rozwija się i będzie działać lepiej i lepiej. Nasi najlepsi deweloperzy ciągle pracują w celu ulepszenia algorytmów tej funkcji.
  Mamy nadzieję, że udało się nam nieco wyjaśnić tę kwestię. Jeśli będziesz miał jakieś jeszcze pytania lub wątpliwości, daj nam znać.

  Link to comment
  Share on other sites

  • mrosi locked this topic
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...