Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Box 4K vs.Xiaomi Mi Box 4


kapciu75

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam do Was pytanie? Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi Box 4K (Seria 3). Nie mniej jednak w internecie znalazłem także Xiaomi Mi Box  (Seria 4), która podobno nie była tak udaną konstrukcją.

Orientujecie się z  jakich powodów? Co z nią było nie tak? Następna sprawa, znalazłem informację, że lada moment pojawi się nowy box od Xiaomi.

Nowy box Xiaomi

Może warto się wstrzymać z zakupem....

Doradźcie coś.

 

 

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiBox 4 nie ma Androida tv tylko jakąś nakładkę od Xiaomi i to tylko po Chińsku (no nie jestem pewien czy Angielskiego przypadkiem nie ma). A sprzętowo nic nowego nie wnosi. Podsumowując Box typowo na rynek Chiński i absolutnie nie warto go kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce nie kupisz,  nawet nie szukaj znajomy od momentu wejścia gazetki, był w 15 sklepach i inni znajomi też mu szukali.   W 2 sklepach z 15 podobno było coś ale 1-2szt, które momentalnie się sprzedały.

 

Ja polecam mediaexpert  cena 349 - możliwość zwrotu 14dni bo zakup internetowy. Mibox działa bez problemu bo go od nich mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tydzien temu w sobotę i dostałem jeszcze gratis bony na 25 zł do wykorzystania w biedronce na przyszłe zakupy. W sumie wyszedł mnie mi box 254 zł.

Tych bonów jednak już w tym tygodniu nie ma.

Byłem teraz w mojej najbliższej Biedrze (okolice Żywca) i jeden Mi Box jeszcze leżał w gablocie. Tak więc warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2018 o 16:31, kapciu75 napisał:

Cześć,

Mam do Was pytanie? Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Mi Box 4K (Seria 3). Nie mniej jednak w internecie znalazłem także Xiaomi Mi Box  (Seria 4), która podobno nie była tak udaną konstrukcją.

Orientujecie się z  jakich powodów? Co z nią było nie tak? Następna sprawa, znalazłem informację, że lada moment pojawi się nowy box od Xiaomi.

Nowy box Xiaomi

Może warto się wstrzymać z zakupem....

Doradźcie coś.

 

 

Dopiero tez zajrzałem w twój link. To o czym piszesz faktycznie będzie nowym Boxem na Android TV (MDZ-22-AB), ale puki co niewiele wiadomo o konfiguracji, a piszą o zmianach jedynie w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gearbest ma go (MDZ-22-AB) w sprzedaży, ale to jakiś pre-sale. Ma być to wersja international, który ma zastąpić obecnego Mi Box 3 4K (MDZ-16-AB). Podzespoły podobno te same, Android Oreo. Jednak brak informacji, co, kiedy i za ile. Może być w lipcu tego roku, albo lipcu za 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...