Skocz do zawartości

TECHNOS (technos-online)


Technos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem niedawno PowerBank Xiaomi 10000mAh. Wszystko cacy, cena korzystna, towar oczywiście oryginalny, czas realizacji zamówienia na satysfakcjonującym poziomie. No i wyjątkowo szybki kontakt ze sprzedającym (chyba cały czas siedzi przy kompie i czeka na wiadomości od kupujących :D ). Generalnie polecam i zapewnę jeszcze skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja opinia o sprzedawcy technos-online jest bardzo pozytywna. Kupiłem powerbank Xiaomi 10400, a potem opaskę Xiaomi Mi Band. W obu przypadkach towar został wysłany szybko i wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Co najważniejsze oba urządzenia są oryginalne i działają bardzo dobrze. Polecam każdemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kupiłem u nich powerbanka Xiaomi, właściwie to nawet dwa różne. Sprzedawca błyskawicznie odpowiada na maile, z powodu problemów technicznych na swoim kompie przypadkowo nawet zamówiłem za dużo sztuk, ale dogadaliśmy się. Czas realizacji zamknął się w ciagu 2 i 3 dni (dwie różne aukcje). Towar oryginalny, a za tę cenę w sklepach takiego się nie dostanie. Polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca odpowiedział szybko na moje wątpliwości a więc 22 września zamówiłem Mibanda i pistonki v2. Przyszły na drugi dzień mniej więcej o tej samej porze. Oczywiście oba oryginalne, dobrze zapakowane więc dotarły w stanie nienaruszonym. Gorąco polecam.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ksywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupowałem w Technosie opaske mi band, powerbanka Xiaomi 16000 mAh, a ostatnio słuchawki Piston V3. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i szybka wysyłka. Ogólnie żadnych problemów, wszystkie porodukty są oczywiście oryginalne. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego sklepu. Wszystkim serdecznie polecam tego sprzedawcę, bo robi naprawdę kawał dobrej roboty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W wakacje kupowałem Powerbank Xiaomi 10 000 mah - http://allegro.pl/xiaomi-powerbank-10000-bateria-ladowarka-fv-nowosc-i5601976045.html i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z tego produktu. 
Polecam z czystym sumieniem sprzedawcę, który ma sprawdzony i oryginalny sprzęt w dobrej cenie!
PS: komentarze na tym forum przekonały mnie do wyboru sklepu Technos. Chciałem oryginalny i pewny produkt oraz rzetelnego sprzedawcę. Wszystko jest jak najbardziej w porządku!
Pozdrawiam:)

Edytowane przez malimalinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 31.10.2015, 18:59:26, dg2001 napisał:

A ja mam takie pytanko, szukam obecnie nowego telefonu dla siebie, zdecydowałem się na Redmi Note 2, możecie podać swoje aukcje gdzie można kupić u was ten telefon ?

nie chcę trafić na jakiegoś oszusta :razz:

 

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty Xiaomi znajdzie Pan tutaj:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-ele-1-5-0907&order=qd&search_scope=userItems-34727773&string=xiaomi&us_id=34727773

 

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2015, 23:15:52, dg2001 napisał:

W końcu kupiłem swojego wymarzonego MI :D właśnie na aukcjach technos, jak najbardziej polecam!! Super telefonik, dzięki wielkie wam!

Dziekujemy i polecamy sie :)

 

21 godzin temu, piter345 napisał:

A jak to jest z gwarancją tak właściwie? Technos mają na 12 miesięcy i jak to się ma do tego, że według prawa konsumentowi przysługuje 24 miesiące gwarancji?

Myli Pan pojecia niezgodnosci z umowa z gwarancja. Prosze poczytac sobie o tych dwoch pojeciach, sa to dwie odrebne kwestie.

 

Dnia 19.11.2015, 16:05:04, bar4u napisał:

Szybko miło i przyjemnie :)

Rabat i drobne ale bardzo przydatne gratisy Polecam!

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Rowniez pozdrawiamy :)

 

21 godzin temu, michalzielony napisał:

Na aukcjach Technos widzę, że w Xiaomi Redmi Note 2 jest wgrane MIUI 7 ale czy to jest to MIUI Polska ? 

Tak, oczywscie. Telefon otrzymuje Pan juz w pelni gotowy do pracy na najnowszym sofcie.

 

8 godzin temu, chucko napisał:

Czekam na odpowiedź na maila od wczoraj i coś się doczekać nie mogę :(

Odpowiadamy na wszystkie maile, jesli nie otrzymal Pan odpowiedzi w ciagu 12h, prosimy o ponowne wyslanie maila, byc moze nie dotarl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te pozytywne opinie postanowiłem również zamówić telefon z firmy Technos przez maile, niestety... w tym momencie nie mogę wystawić dobrej opinii ponieważ zamówiłem dwa telefony Xiaomi Redmi Note 2, wpłaciłem pieniądze za DWIE sztuki a otrzymałem tylko jedną.

Sprawa wyjaśniona - pomyłka pracownika przy pakowaniu, w poniedziałek ma być wysłana druga sztuka.

 

Edytowane przez michalzielony
Wyjaśnione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 28.10.2015, 19:51:13, Wojtkson napisał:

Kupował ktoś u nich ze zniżką dla użytkowników forum ? Bo ja mailowo z nimi pisałem i mowili ze jest taka znizka. Podali numer konta i zakup ma sie odbyc po prostu po przez przelanie pieniedzy. W mailu ustalilismy szczegoly wysylki. Kupowal ktos u nich "mailowo" ?

 Przy zamówieniu mailowym rabat 20 PLN

 

Ja też kupiłem xiaomi mi4c z tego sklepu. towar dotarł na drugi dzień, wszystko ok 

Edytowane przez eljot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2015, 18:41:02, grzegorz1982 napisał:

Telefony jakie sprzedajecie chodzi mi o Mi4c maja wgrany oryginalny ROM czy Wy wgrywacie ?

Co w przypadku gwarancji jak Wy nie jesteście w stanie go naprawić bądź się nie opłaca co robicie?

Domyslnie oczywiscie MIUIPolska, na zyczenie wysylamy telefon zafioliowany.

Nie ma u nas w serwisie raczej sytuacji, aby naprawa nie byla mozliwa, pomijajac fakt, iz Xiaomi to niemal bezawaryjne telefony. Jesli jednak tak jest, klient otrzymuje nowa sztuke towaru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem szczęśliwym nabywcą Xiaomi Redmi Note 2 od firmy Technos. Z telefonu jestem równie zadowolony jak i z przeprowadzonej transakcji. Kupiłem telefon poprzez zamówienie mailowe, dzień po zaksięgowaniu wpłaty przesyłka była już u mnie razem z gratisami. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Od wczoraj jestem posiadaczem Mi4c, telefon zamówiony w środę. Bardzo szybka wysyłka, telefon dobrze zabezpieczony, dotarł bez żadnych uszkodzeń. W gratisie otrzymałem etui oraz folie. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep TECHNOS.

Pozdrawiam

~v1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony opiniami z tego wątku dokonałem zakupu RN2 dla córki i potwierdzam pełen profesjonalizm i dbanie o klienta.

Jeśli tylko będzie możliwość wgrywania Miui Polska do RN3 kupię z pewnością w tej firmie.

A tak przy okazji kiedy spodziewacie się RN3 u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2015, 10:19:26, DJYano napisał:

Kiedy w ofercie pojawi się wersja PRIME i czy będzie dostępna w innych kolorach niż B/W?

 Właśnie kupiłem ale są tylko czarne z tego co widzę na aukcji, teraz czekać pozostało na zabawkę

Pozdrawiam szczególnie sklep może to coś pospieszy :-D

08.12.2015 Doszedł w niecała dobę od zamówienia wszystko świetnie bardzo polecam sklep pełen profesjonalizm DZIĘKI TECHNOS!

Edytowane przez Voytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...